Postavíme

a naučíme Vás spravovat WEB

WEBY RAZ DVA

NUTNĚ POTŘEBUJETE WEBOVOU STRÁNKU,

ALE MÁTE HRŮZU Z PŘEDSTAVY JAK NÁROČNÉ TO JE?

NEZOUFEJTE! PRÁVĚ JSTE NAŠLI ŘEŠENÍ!

Nabízíme Vám design webové stránky, stavbu jednoduché landing page, galerie a blogu tak aby jste ji věděli sami spravovat a měnit podle libosti.

NAUČÍME VÁS MILOVAT SVŮJ WEB

Trápíte se studiem web designu. Díváte se na instruktážní videa. Navštěvujete všechny kurzy co jsou na trhu aby jste pochopili jak na stavbu úspěšného webu? Náš kurz vám nabízí řešení. Už nebudete potřebovat nápovědu po telefonu od IT přítele.

POSTAVÍME VÁM WEB NA MÍRU

Máte málo času a chcete raději delegovat tvorbu stránek?

Nabízíme služby v úzké spolupráci s klientem. Všechno je přehledné, víte za co platíte a jak dlouho to bude trvat. Všechno si řídíte dle potřeb. Služby jsou rychlé a intenzivní. Web vám postavíme i za jeden den.

POSTARÁME SE O VAŠE KLIENTY

Pokud vám komunikace a administrace dělá starosti. Automatické zasílání mailů, propojení s e-shopem, formuláře a další nezbytné záležitosti, obraťte se na nás. My se o vaše klienty postaráme!

SPOLEČNĚ POSTAVÍME VÁŠ ÚSPĚSNÍ WEB

PRODEJNÍ STRÁNKA JE VÁŠE VÝKLADNÍ SKŘÍŇ

Výkladní skříň kde se to hemží kolemjdoucími lidmi. Představ si, že jsi ve městě na promenádě. Pokud si troufáš tak si představ Pařížskou ulici. Zaujaly tě tam výklady? Pozastavíš se? A nalákali tě aby jsi vešla a nakoupila? Jak se cítíš? Si z nákupu nadšená? A teď si představ koho tvá prodejní stránka má nalákat. Jsi obchod ze sídliště nebo jsi butik se sídlem v Pařížské ulici?

Dejte své výkladní skříni eleganci a noblesu!

CHCETE SE NAUČIT STAVĚT HEZKÉ PRODEJNÍ WEBOVKY?

Přihlaste se do připravovaného kurzu kde vás hezky provedeme světem webových stránek. Postavíte si základní prodejní stránku. Naučíte se spravovat web a co všechno k tomu potřebujete znát. Pokud ale nechcete ztrácet čas učením, a děsíte se že na to nebudete mít čas a hlavu, napište si o kalkulaci a můžeme na vaši výkladní skříni pracovat společně nebo nám to svěříte do péče celé.