Tvořivý rituál

FOTKY, GIFy, REELS, VIDEA

18 BEZPLATNÝCH výzev jak tvořit vizuální příspěvky na sociální sítě

…Chcete-li zvýšit viditelnost  svého profilu, zlepšit své příspěvky, mít nápady jak tvořit, generovat více potenciálních zákazníků a uzavřít více prodejů. Pak je tu pro vás můj dokument!


Stáhněte si 👇 ZDARMA dokument pro vylepšení foto příběhů ještě dnes!

 Vaše informace jsou vždy v bezpečí.

Katarína Brič

Vizuální výtvarnice a tvůrkyně projektu Žena v obraze. Vystudovala obor fotografie na FAMU. Specializuje se na autentickou tvorbu a sebeprezentaci. Její parketou je autoportrét a tvorba gifů, reelsů a audiovizuálních děl. Podílela se na postprodukci s ateliérem D76, Jakubem Uhlíkem a Srdjanem Stanojevičem pro: Škoda Auto, O2, Vodafone, ING, Westside, Kodak, Alo diamonds, ČEZ, Gambrinus, Excelent, Nayomi, Oriflame, portréty Terezy Maxové, nebo pro fotografa Gorana Tačevskiho.

Připravovala obrazové materiály pro knihy: Pavel Dias, Dějiny československého komiksu 20. století 1. a 2. díl.

Čtyři roky působila jako pedagog z toho dva na Ústavu umění a designu v Plzni a dva na Vyšší odborné škole Michael v Praze. Pro firmu Xlab Realtime tvořila projekce a animace pro nadnárodní společnosti a různé festivaly. Tvořila vizuální vzhled projekcí pro muzikály: Legenda jménem Holmes a Madagaskar, divadelní hry Dejvického divadla a animace pro stálou expozici Muzea hasičů v Jirkově. Také se podílela na vzniku podoby hvězdného městečka v pohádce O vánoční hvězdě, nebo pro českou expozici na EXPO v Šanghaj. …


Fotografie
Animace a GIFy
VIDEO PŘÍBĚHY
TVŮRKYNĚ KURZŮ A WORKSHOPŮ