Foto dárek,

který chytí za srdce!


ZDARMA 12 TIPŮ

NA DÁRKY Z FOTOGRAFIÍ

Nech se inspirovat tipy na dárky,

které jsem tvořila pro moji rodinu a klientky.

Zabav se, vytvoř z fotografií hezké

vzpomínkové dárky, které chytí za srdce.

Začni tvořit tradice rodiny.

Obdaruj své klientky hezkým foto dárkem.

Fotografie

jako krásný dárek

Obdaruj originálním a osobním dárkem rodinu nebo své VIP klientky.

Určitě nebudu moc daleko od pravdy, když řeknu, že naše telefony jsou plné fotografií. Častokrát nám unikají skvosty, které by si zasloužily dostat se do hmotného světa. Stát se fotografií v albu. Viset na stěně v rámu. Být v peněžence a stále na blízku, aby nám připomněla toho, koho milujeme, místo, kde jsme se cítily dobře, zkrátka aby jsme si navodili vzpomínky a pocit, proč je krásně žít.

Přichází čas klidu a pokoje. Čas, kdy se máme zastavit a bilancovat.

I příroda se zpomaluje a nabírá novou sílu. Proč, my, lidské bytosti potřebujeme stále někam spěchat. Zastavme se, zpomalme a udělejme si krásné chvíle v pohodě a harmonii.

Chci tě, milá ženo, navnadit na trošku kreativního tvoření. Dávám ti mé vánoční tipy na 12 fotografických dárků, které si můžeš ze svých fotografií vytvořit.

Prohledej foto album v mobilu, určitě tam nalezneš poklady, které v podobě dárku udělají radost každému.

ZDARMA

12.TIPŮ

NA DÁRKY Z FOTOGRAFIÍ

Dej digitálním fotografiím život. Daruj vzpomínky přes hmotné foto dárky vyrobené z lásky.


Pár slov o mně

Jmenuji se Katarína Brič a jsem kreativní bytost, někdo o mě říká, že jsem vizuální výtvarnice, jiný obrazová kouzelnice, foto guru nebo čarodějnice. Jsem také mámou a partnerkou, kamarádkou a člověkem, který rád inspiruje druhé. Ráda si hraju s fotografií, videem a animací. Tak jako malé dítě i já miluji objevování a tvoření v přítomném okamžiku. Mám dar inspirovat a hledat nové možnosti seberealizace. Podle mého názoru se totiž každý umí kreativně realizovat. Jen si to musíme dovolit! A aby tě ta neznámá cesta neodradila hned na začátku, ráda ti pomůžu. Nejsem tu proto, abych tě učila. JSEM PŘESVĚDČENA, ŽE TVOŘIT UMÍŠ! Já tě jenom upozorním na překážky a povedu tvé kroky, aby jsi se mohla s lehkostí rozvíjet a bezstarostně tvořit.


CO ŘEKLY KLIENTKY A ABSOLVENTKY O MÝCH SLUŽBÁCH A VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMECH

ŽENA V OBRAZE – KATARINA BRIC – HRAVÉ GIFY

Klienti & Absolventi

Kurz Fotografujeme s lehkostí od ženy v obraze doslova preniesol ľahkosť do môjho objektívu. Informácie nielen podané a skonštatované, ale vysvetlené na názorných príkladoch. Ak ste mali doteraz rešpekt pre fotením, tak po absolvovaní tohoto kurzu rešpekt príde, ale k vašim krásnym fotkám.

Miriam Paradová

Na začátku kurzu jsem byla úplný neovladatel svého fotoaparátu. Fotila jsem ráda, jen jsem často pouze cvakala jednu fotku za druhou. Po absolvování kurzu Kataríny, jsem začala fotit na manuál. Našla jsem tolik věcí, které umí můj fotoaparát. Začala jsem kreativně hledat, co chci fotit, dostala jsem do fotografií více emocí, lépe pracuji se světlem. Katarína je úžasný lektor, umí krásně motivovat, radit. Kurzem žije a předává moře energie. Díky ní jsem našla cestu, která mi pomůže se ve focení zdokonalit. Všem doporučuji.

Aneta Adamcová

Kurz o fotografování bych doporučila každému, kdo chce získat základy o fotografování. Je v něm shrnuto vše, co si jinak člověk musí osahat časem pomocí svých vlastních chyb. Katarina je nejen profesionální, ale zároveň i ochotná cokoliv vysvětlit a pomoci. Její nasazení a hledání řešení na každou otázku bylo obdivuhodné.

Olga Kornaty

Na začátku jsem se hlavně chtěla naučit dělat Gify, abych měla co dávat na sítě, když bych byla líná psát článek (což se může stát;)Nakonec jsem po letech zase čuchla k tomu, co mě vždycky bavilo, akorát jsem to z nějakýho záhadnýho důvodu opustila. Bylo to pro mě jako noční návštěva hračkářství, kdy nemusim jen zdálky na tu nádheru koukat, ale všechno si ošahat a zkusit. Teď už si bez stop motion svůj tejden skoro nedokážu představit. Děkuju ❤️

Klára Svobodová

Na úvod musím napsat, že jsem v jakémkoli kreativním tvoření úplně mimo, kreslit neumím, na nějakou animaci bych si nikdy netroufla. Ale začala jsem si všímat různých vtipných gifů, a jak to pěkně ozvláštní příspěvky. Takže jsem se s vděčností zapsala do kurzu ke Katarině a doufala, že mě třeba něco naučí. A ona fakt naučila. Podle návodu jsem si stáhla PRVNÍ aplikaci a vytvořila svoji první animaci hry. Byla jsem nadšená, všichni se divili, protože mě znají a to mě motivovalo ještě víc. Katarina popsala hned několik softwarů, se kterými má dobrou zkušenost a stačí si jen vybrat. Kurz doporučuji každému, kdo chce upoutat svými originálními obrázky a gify.

Jitka Netušilová

Mockrát děkuju za kurz jak tvořit GIFy! Obsahově paráda, opravdu se dá vše naučit. Kurz od Kataríny mohu vřele doporučit. Na začátku jsem o tvorbě GIFů nevěděla téměř nic, neznala jsem aplikace, které použít a teď moje výtvory (po)baví okolí. Dokonce je teď budu vytvářet za účelem představování zaměstnanců a produktů firmy kde pracuju.

Šárka Kváčová

thin

BUĎME VE SPOJENÍ

Kde mě můžeš potkat

Působím v Praze, ve středních Čechách a v Košicích na Slovensku, Také se můžeme vidět online nebo přijedu za tebou 🙂

Sleduj mě

Vstup do skupiny, sleduj mě na Facebooku, Instagramu, Pinterestu, přidej se k ženám, které tvoří svůj svět!

Zeptej se

MgA. Katarína Brič

vizuální výtvarnice

obrazová kouzelnice

katarinabric@zenavobraze.cz