Služby, které vám usnadní podnikání

VIZUÁLNÍ ZÁCHRANKA

Nabízím Vám své zkušenosti a profesní znalosti v rozsáhlé oblasti vizuální tvorby. Pokud hledáte někoho, kdo by vašemu podnikání dodal šmrnc, autenticitu a svěžest, tak už jste našly. Jsem vizuální výtvarnice a s láskou se vám postarám o vaše fotografie, o grafickou formu příspěvků, o pohyblivé gify, video vizitky, animace a úpravy fotografií.

Jsem nejen fotografkou, která si materiál k práci vyfotografuje sama, ale posunu i vámi zhotovené fotografie na vyšší úroveň. Dodám jim šmrnc a atraktivní vzhled. Doladím, vyčistím, upravím Vaše fotografie tak, aby byly pro zákazníka lákavější. A co Vám ještě mohu nabídnout?

Nač zůstávat jen u statické fotografie? Dejte život do svých příspěvků díky znalosti gifů. A to se můžete se mnou naučit v mém kurzu, nebo tvorbu gif obrázků delegovat na mě.


Fotografické služby

Nabízím Vám portrétní fotografii, produktovou fotografii, life style, postprodukci, jednoduše vše to, co se týká fotografického obrazu.

Tvorba gifů a videí

Gify, video vizitky, animace, jingle, klipy, video příběhy… Pošlete mi vaši představu a já vám vytvořím gifový obrázek, který nadchne klienty.

Konzultace

Pomohu vám nalézt ztracenou kreativitu. Ukáži vám, jak si správně nastavit techniku, připravit světla. Poradím vám, jak se rozvíjet.

Vizuální záchranka

Mým cílem je oživování vašich fotografií, první pomoc pro vaše natáčení videí, očkování proti ztrátě nápadů.

ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

Máte ve fotografování zalíbení, ale vaše fotografie ne a ne vypadat jako ze žurnálu? Neklesejte na duchu! Jsem tu abych vám pomohla. Pošlete mi své fotografie a já jim dodám život a noblesu. Vyčistím, dobarvím, upravím kompozici, domontuji. Ale vše s přihlédnutím na váš cit a potřeby.

TVORBA GIFŮ

Pokud máte zájem o zhotovení gifových obrázků, mám pro vás výhodné balíčky. Postup výroby je jednoduchý. Domluvíme se na krocích, které zvládnete udělat vy s mobilem a výsledek mi pošlete. Já z něj vytvořím několik gifů.

TVORBA VIDEO VIZITEK A PREZENTACÍ

Natáčíte videa a už je čas na hezkou video vizitku, intro nebo krátký klip o vás? Vše je možné. Připravím pro vás grafické zpracování vašeho úvodu do videoporezentací. Nebo vám pomohu natočit zajímavý klip, který zaujme široké publikum a přiláká zákazníky.

ZÁTIŠÍ / PRODUKT

Jistě se shodneme na tom, že produkt musí být kvalitně nafotografovaný. Pokud si přejeme úspěšný prodej našich produktů a služeb musíme je dostat k zákazníkovi. Produktová fotografie, která v sobě nese příběh, dokáže navodit emoce, přenáší kvalitu výrobku, evokuje materiál a hebkost. Fotografie, která zaujme a pomůže k úspěšnému prodeji.

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

Fotografie vydá za tisíce slov. Tato věta je v době internetu více než výstižná. Kolik nabídek na nás padá z každé strany, kolik informací denně konzumujeme. Lidé už nehledají, ale čekají, až je tvé poslání zasáhne. Čekají, až je zaujmeš a v prvních vteřinách oslovíš svou osobností. A co je lepší než výstižná fotografie tvého portrétu, který promlouvá o tom, kdo jsi?

VIZUÁLNÍ PRŮVODKYNĚ /KOUČKA

Provedu vás světem fotografie, ukáži vám tajné uličky magického tvoření, kde se potkává inspirace s nápadem. Pomohu vám na vaší cestě k profesionální fotografce. Můžeme si povídat o stylech a postupech, které lze využit při fotografování. Během kurzu, který si vyberete budu vaší oporou a společně vyřešíme vaše strachy. Pokud si nebudete vědět rady, kde hledat inspiraci k tvoření příspěvků, jsem tu.

KONZULTACE

Chystáte si domácí studio k fotografování nebo ateliér k natáčení videí? Rozhodly jste se pro fotografování vlastních produktů? Potřebujete poradit, ujistit a ukázat kudy kam? Domluvte si se mnou konzultaci a já vám pomohu se sestavením fotokoutku, koutku na natáčení. Nebo vám podám svůj vhled na vaši grafiku, fotografie, webové stránky a nebo i jiné produkty.

VIZUÁLNÍ ZÁCHRANKA

Jsem nejen fotografkou, která si materiál k práci vyfotografuje sama, ale posunu i vámi zhotovené fotografie na vyšší úroveň. Dodám jim šmrnc a atraktivní vzhled. Doladím, vyčistím, upravím Vaše fotografie, aby byly pro zákazníka lákavější.

FOTOHACKING

Chcete vědět mé vychytávky, zkratky při úpravách fotografií? Jaké aplikace použít a na co se hodí? Vše tak, aby vám to co nejvíce ulehčilo práci s příspěvky, kde používáte fotografii a jiné vizuální médium. Tak ja vám je prozradím.

Můžete si vybrat ze dvou variant:

Nalejvárna 3 x 1 hodinové sezení za 3 900 Kč.

Nebo na toto téma připravuji kurz, který bude spuštěn na jaře.

Pár slov o mně

Jmenuji se Katarína Brič a jsem zakladatelkou projektu Žena v Obraze. Miluji kreativitu i tu atmosféru, která při ní vzniká. Celý život fotografuji, kreslím, tvořím grafiku, animuji. Dlouhé roky jsem pracovala v postprodukci, retušovala jsem fotografie do reklam a časopisů. Společně s kolegy jsem zpracovávala retušérské zakázky pro velké nadnárodní společnosti jako je Vodafone, Komerční Banka, Pilsner Urquell, Škoda Auto, ale i pro fotografy světového formátu. Dělala jsem také projekce pro divadelní scénu.

Milníkem, který výrazně posunul mou kariéru a otevřel mi tak další dveře, byla první velká zakázka pro divadlo. V roce 2017 jsem vytvářela projekce pro Madagaskar, putovní muzikálové dobrodružství. Zde se můžete podívat na ukázku. O rok později jsem měla tu čest být v realizačním týmu muzikálu Legenda jménem Holmes, kterou má Hudební divadlo Karlín ve svém repertoáru od roku 2018. Režisér Gabriel Barre vytvořil show, ve které je divák fascinován od začátku až do konce atmosférou doby, kulisami a dekoracemi. To vše výrazně doplňuje videoprojekce, kterou jsem vytvořila. Veškerá zadní projekce za herci a kulisami, přední projekce se stínohrami. Třicet různých animací během představení. To vše byla moje práce. Viděli jste Legendu jménem Holmes? Tady je alespoň krátká videoukázka z realizace muzikálu. Moji tvorbu můžete také vidět v nejnovější celovečerní pohádce O vánoční hvězdě.


BUĎME VE SPOJENÍ

Kde mě můžeš potkat

Působím v Praze, ve středních Čechách a v Košicích na Slovensku, Také se můžeme vidět online.

Sleduj mně

Vstup do skupiny, sleduj mě na instagramu, pinterestu , přidej se k ženám, které tvoří svůj svět!

Zeptej se

MgA. Katarína Brič

zakladatelka a mentorka

katarinabric@zenavobraze.cz