fbpx

Služby, které podpoří podnikání

Nabízím ti své zkušenosti a profesní znalosti v rozsáhlé oblasti vizuální tvorby. Pokud hledáš někoho, kdo by tvému podnikání dodal šmrnc, autenticitu a svěžest, tak už jsi mě našla. Jsem vizuální výtvarnice a s láskou se ti postarám o tvé fotografie, o grafickou formu příspěvků, o pohyblivé gify, video vizitky, animace a úpravy fotografií. Jsem nejen fotografkou, která si materiál k práci vyfotografuje sama, ale posunu i tebou zhotovené fotografie na vyšší úroveň. Dodám jim šmrnc a atraktivní vzhled. Doladím, vyčistím, upravím tvé fotografie tak, aby byly pro zákazníka lákavější. Co ti ještě mohu nabídnout? Nač zůstávat jen u statické fotografie? Dej život do svých příspěvků díky znalosti gifů. A to se můžeš dokonce se mnou naučit v mém kurzu, nebo tvorbu gif obrázků deleguj na mě a budeš to mít hravě a profesionálně.

TVÉ PŘÍSPĚVKY SE STANOU VYHLEDÁVANÉ A LIDÉ SE NA NĚ BUDOU TĚŠIT!

Vyrobím ti na míru tvou vizuální "foto banku"

Nafotografuji vše co potřebuješ, od portrétní fotografie až po produktovou fotografii. Nebo tě to rovnou naučím a budeš svou vlastní fotografkou. Už nebudeš závislá na termínu od profíka a začneš tvořit autentickejší obsah.

Vizuální záchranka

Mým cílem je oživování tvých fotografií, První pomoc pro tvé natáčení videí, očkování proti ztrátě nápadů. Jsem tu aby jsem rychle zasáhla a pomohla.

Co nabízím

TVORBA GIFŮ A ANIMACÍ

Vyrábím animované a hrané animace a video sekvence ve formátu GIF nebo MP4.

WORKSHOP U TEBE DOMA

Thus much I thought proper to tell you in relation to yourself, and to the trust I reposed in you my friend old pal.

VZDĚLÁVACÍ KURZY

Online kurzy a vzdělávací programy pro ženy které si chtějí zlepšovat své vizuální příspěvky. Připravuje živé workshopy .

VIZUÁLNÍ AUDIT

Konzultace a poradenství vašich vizuálních prezentací. Web stránek, portfolii, příspěvků. Poradím a dám návod jak zdokonalit své vizuální vystupování.

SVOBODA VE VIZUÁLNI IDENTITĚ

Fotografická, video, animační a pečujći služba která se postará o vaše vizuální příspěvky.

BOOT CAMP

Kreativní intenzivní boot campy kde se mimo fotografických praktik dozvíte vše o podnikání v online světě. Přednášky, odpočinek, tvoření.

Napiš mi 🙂

SVOBODA VE VIZUÁLNÍ IDENTITĚ

S LÁSKOU A ORIGINÁLNÍM PŘÍSTUPEM BUDE POSTARÁNO O TVÉ VIZUÁLNÍ PŘÍSPĚVKY .

Nech se vizuálne hýčkat a raduj se z úspěšných příspěvků.

PEČUJÍCI SLUŽBA PRO PODNIKATELKY KTERÉ VĚDÍ ŽE NĚKTERÉ VĚCI JE LÉPE NECHAT NA PROFESIONÁLA .

Služba která respektuje tvoji autenticitu

Upoutej GIFem!

Buď vidět v online světě.

Napiš mi jak ti mohu pomoci

KATARÍNA BRIČ

Služby, které ti usnadní podnikání.