Služby, které podpoří podnikání

Nabízím ti své zkušenosti a profesní znalosti v rozsáhlé oblasti vizuální tvorby. Pokud hledáš někoho, kdo by tvému podnikání dodal šmrnc, autenticitu a svěžest, tak už jsi mě našla. Jsem vizuální výtvarnice a s láskou se ti postarám o tvé fotografie, o grafickou formu příspěvků, o pohyblivé gify, video vizitky, animace a úpravy fotografií. Jsem nejen fotografkou, která si materiál k práci vyfotografuje sama, ale posunu i tebou zhotovené fotografie na vyšší úroveň. Dodám jim šmrnc a atraktivní vzhled. Doladím, vyčistím, upravím tvé fotografie tak, aby byly pro zákazníka lákavější. Co ti ještě mohu nabídnout? Nač zůstávat jen u statické fotografie? Dej život do svých příspěvků díky znalosti gifů. A to se můžeš dokonce se mnou naučit v mém kurzu, nebo tvorbu gif obrázků deleguj na mě a budeš to mít hravě a profesionálně.

TVÉ PŘÍSPĚVKY SE STANOU VYHLEDÁVANÉ A LIDÉ SE NA NĚ BUDOU TĚŠIT!

Vyrobím ti na míru tvůj vizuální „FOTO TREZOR“

Nafotografuji vše co potřebuješ, od portrétní fotografie až po produktovou fotografii. Nebo tě to rovnou naučím a budeš svou vlastní fotografkou. Už nebudeš závislá na termínu od profíka a začneš tvořit autentickejší obsah.

Vizuální záchranka

Mým cílem je oživování tvých fotografií, První pomoc pro tvé natáčení videí, očkování proti ztrátě nápadů. Jsem tu aby jsem rychle zasáhla a pomohla.

KATARÍNA BRIČ FOTOGRAFIE A JINÁ KOUZLA

TVŮJ FOTO TREZOR

Fotografie, gify, reels, videa, stickers, animace.

Co nabízím

TVORBA GIFŮ A ANIMACÍ

Vyrábím ilustrované a hrané animace a video sekvence ve formátu GIF nebo MP4.

WORKSHOP U TEBE DOMA

1 denní školení o tom, jak fotografovat a natáčet video příspěvky u tebe doma.


VZDĚLÁVACÍ KURZY

Online kurzy a vzdělávací programy pro ženy které si chtějí zlepšovat své vizuální příspěvky. Připravuje živé workshopy .

VIZUÁLNÍ AUDIT

Konzultace a poradenství vašich vizuálních prezentací. Web stránek, portfolii, příspěvků. Poradím a dám návod jak zdokonalit své vizuální vystupování.

SVOBODA VE VIZUÁLNI IDENTITĚ – BRANDOVÉ FOTO

Fotografická, video, animační a pečujći služba která se postará o vaše vizuální příspěvky.

BOOT CAMPY A WORKSHOPY

Kreativní intenzivní boot campy kde se mimo fotografických praktik dozvíte vše o podnikání v online světě. Přednášky, odpočinek, tvoření.

BALÍČKY SLUŽEB

Ceny jsou platné od června 2022

Zarezervujte si termín!

video reel do 24sekund nebo GIF

1500,-h

Tvorba gifů má různé techniky například z fotozáznamu se za hodinu vytvoří až 5-8 gifů ale pokud chcete specifickou animaci, gif nebo reel práce je náročnější. Vše si upřesníme na nezávazném hovoru.

1h Konzultace

Instrukce

PDF návod

Postrpodukční zpracování

FOTO TREZOR
TVŮJ FOTO DEN

22 500 Kč

fotografie, video, gify

1h Konzultace

Návrhy – mood board

8h tvorba ve vašem prostředí

Individuální péče

Doprava do 100 km od Prahy v ceně

Konzultace

2 800Kč

1h Konzultace

Pomohu v přípravě k realizaci projektu

Dodám návod

Pomůžu najít inspiraci

Vytvořím mood board pro projekt

vip foto trezor

67 500 Kč

Podnikatelské fotografování

5 měsíců péče o vaše příspěvky

2h Konzultace

Návrhy – mood board

2 dny fotografování a natáčení

Příprava příspěvku a grafika

Nejméně 500 fotografií

a 20 reels nebo gifů

+ 1 minutový video příběh

TVŮJ FOTO TREZOR

S LÁSKOU A ORIGINÁLNÍM PŘÍSTUPEM BUDE POSTARÁNO O TVÉ VIZUÁLNÍ PŘÍSPĚVKY .

Nech se vizuálne hýčkat a raduj se z úspěšných příspěvků.

PEČUJÍCI SLUŽBA PRO PODNIKATELKY KTERÉ VĚDÍ ŽE NĚKTERÉ VĚCI JE LÉPE NECHAT NA PROFESIONÁLA .

Služba která respektuje tvoji autenticitu

Kto jsem

Jmenuji se Katarína Brič. Specializuji se na vizuální prezentace pro podnikatelky a také vedu lidi k tomu aby si dovolili kreativně tvořit. Před třemi lety jsem založila vzdělávací projekt Žena v obraze ve kterém sdílím své pracovní a tvůrčí postupy, informuji o možnostech jak efektivně tvořit vizuální prezentace a vyprávím o fotografii a umění. Věřím že tvořit umíme každý. Jen si to musíme dovolit.

Už 25 let tvořím fotografie, video příběhy a animace. Jelikož fotografuji autoportréty, mám instinkt a pochopení jak se cítí člověk před kamerou. Při studiu na FAMU, kde jsem studovala v letech 2000-2007, jsem se dlouho věnovala autoterapii, autoportrétu a studiu portrétu. Po škole jsem si vyzkoušela komerční práci v postprodukci. Retušovala jsem fotografie pro značky jako Komerční Banka, Vodafone, Oriflame, Škoda Auto, Pilsner Urquell, AloDiamonds a jiné.


V letech 2016 až 2019 jsem spolupracovala na několika projektech pro Českou televizi a divadla. Podílela jsem se na vzniku virtuálního městečka pro pohádku o Vánoční Hvězdě, vytvořila jsem video projekce pro muzikál Legenda Jménem Holmes, muzikál Madagaskar a menší projekce pro činohru Dejvickeho divadla.