Podívejte se na moji  nabídku

Můžete si vybrat z mých vzdělávacích kurzů a masterclass. Mým oblíbeným produktem je živý workshop, kde mám možnost se s klienty osobně setkat a zažít jejich kreativní energii. Často se z tohoto setkání vyvine dlouhodobá spolupráce nebo se klientky zapíší do mých kurzů, kde si svou kreativní tvorbu mohou zdokonalovat.

Živý workshop


Kreativní tvorba fotografií, gifů a videí pro sociální sítě s profesionálním vedením. Rozvíjejte své kreativní schopnosti pod vedením zkušených lektorů.

CHI VĚDĚT VÍC

Foto trezor


Transformujte svůj marketing s naším komplexním foto-video servisem" Brand fotografie, fotografie osobnosti značky. Fotografické a video služby.

CHCI FOTO TREZOR

Vzdělávací kurzy


Vzdělávací praktické kurzy a programy pro zefektivnění tvorby kreativy na sítě. Postupy jak fotit, tvořit gify reels a krátká videa. Názorné lekce v členské sekci.

JIŽ BRZY

 Olga Starková


Kurz Originální tvorba kreativního obsahu  rozhodně předčil mé očekávání. Vůbec jsme nevěděla jak na reels, bála jsem se natačet videa primo na instagramu, neuměla jsem strihat videa v mobilu. Konečně už vím, jak na to, a mám spoustu zajimavých nápadů a podklady pro budoucí tvorbu.
Absolvováním tohoto kurzu jsem dostala spoustu inspiraci pro budoucí tvorbu vizuálního obsahu, jsem si rozšířila své znalosti o tvorbě fotografií a videí, jsem doplnila své technické dovednosti o další aplikací pro tvorbu a zpracovaní foto a videí, za pomoci profesionálně zpracovaných a přehledně seřazených návodů jsem se naučila tvořit originální GIFy z videí a obrázků a reelsy v různých aplikacích.
Zejména oceňuji příjemné a inspirativní prostřední, profesionální přístup lektorky a možnost živého setkaní a vyzkoušení foto a video tvorby ve studiu. Kurz doporučuji všem, kdo chce se naučit tvořit vizuální obsah nebo chce posunout kvalitu svých vizuálů na další level.
S velkou vděčnosti a nadšením

Můžete si stáhnout zdarma

MASTERCLASS 01

Masterclass obsahuje informace o tom, co je důležité vědět o svém podnikání před hledáním fotografa, jaké kritéria použít při hledání fotografa, jaké jsou benefity profesionální služby a jak se mohou podnikatelky pokusit zlepšit svou tvorbu, pokud nemají na investici do fotografa.

JIŽ BRZY

5 PILÍŘŮ KREATIVY

Kurz 5 pilírů je praktický 5 denní kurz, který se zaměřuje na rozvoj online vizuální prezentace pro podnikatele a influencery. Účastníci se naučí jak efektivně tvořit obsah na sociálních sítích pomocí 5 klíčových pilířů: jedinečnosti, zdělení, stylu, nástrojů a plánování. 

JIŽ BRZY

4 TYPY PRO LEPŠÍ FOTKY

Tento mini kurz může být užitečný pro ty, kteří si chtějí tvořit vlastní kreativní obsah pro své webové stránky nebo sociální média, nebo pro ty, kteří chtějí zlepšit své fotografie pro firemní účely. Kurz poskytuje základní principy fotografování, které se dají aplikovat v různých situacích a na různých typech projektů.

JIŽ BRZY

Chcete být semnou v kontaktu?

Registrujte se a staňte se jedním z prvních, kdo bude informován o mých novinkách. Připravuji živé workshopy, vzdělávací kurzy a webináře, na kterých se s vámi ráda podělím o své dovednosti a inspiraci. Buďte u toho a nezmeškejte žádnou příležitost rozvíjet své kreativní schopnosti s mou pomocí.