Každou neděli nové rozhovory

začínáme 27.3.2022

Rozhovory

S HOSTY

BOOT CAMPU

Povídání o životě, o tvorbě, o podnikání a o chystaném projektu s názvem Boot Camp – TÝDEN V JINÉ REALITĚ.

Ráda posloucháš příběhy kreativních lidí?


Pojď se naladit na energii úspěšných osobností jako jsou Polina Ševčíková, Ingrid Dach, Jana Jánová, Monika Rumanová, Kristýna Maková, Eva Tiková, Simona Vlková a další vzácní hosté, kteří ti předají něco ze svého know-how. Potkej se s jejich tvořivou energií.

Zjisti, co pro tebe úspěšné osobnosti připravili za vzdělávací workshopy v rámci Boot Campu

TÝDEN V JINÉ REALITĚ!


Na Boot Campu se tvoje pozornost bude soustředit na jediný cíl, protože tě nenechám rozptýlit se každodenností. Půjdeš se mnou krok po kroku k tomu, jak posunout tvoje podnikání na další stupeň tak, aby to celé dávalo smysl a aby sis to užila. Protože o tom to je. O tobě a tvém cíli.


Neztrácej čas. Focusuj se!

Čeká tě týden, ze kterého budeš čerpat roky.


Za pět dnů podpoříš své podnikání po vizuální stránce, vytvoříš si své příspěvky, fotografie, gify, reelsy, animovaná videa a dokonce, když se dobře připravíš před začátkem Boot Campu, tak si můžeš natočit a připravit kompletní videolekce do online kurzu.a tím to NEKONČÍ! NAOPAK!


Boot Camp je tady pro tebe, pokud si nevíš rady s kampaní, nevíš, v čem jsi unikátní a co je tvá značka a nebo potřebuješ delegovat, protože to je postupně základ úspěchu.Boot Camp TÝDEN V JINÉ REALITĚ je tu pro tebe, pokud chceš, aby tvé podnikání vzkvétalo.

Ukaž zákazníkům, že jsi pro ně ta pravá. Že právě s tebou mají trávit čas na sociálních sítích, koupit si od tebe tvůj produkt a nechat se tebou inspirovat.


Rozhovory s Katy a hosty

Rozhovory se budou konat každou neděli ze záznamu ve facebookové skupině Žena v obraze, kde se můžeš zeptat hostů a můžeš s nimi debatovat nad tématem týdne. Budeme si povídat o životě, o jejich cestě, o zkušenostech, o darech a o tom, co je naplňuje a čím světu pomáhají. Mí hosté jsou pro mě inspirací. Jsou to lidé, kteří mě v životě něčím ovlivnili. Jsem nesmírně vděčná za jejich ochotu povídat si se mnou a také, že se stali součástí mého projektu Boot Camp – Týden v jiné realitě, o kterém si budeme spolu také povídat. Nech se inspirovat příběhem a životem úspěšných lidí.Pojď si zavolat a řeknu ti, jak právě ty využiješ Boot Camp.