JIŽ BRZY: Skupinový koučinkový program pod mým osobním vedením pro všechny podnikatelky v online, koučky, expertky, virtuální asistentky a vizuální tvorkyně.

Chceš být v online víc vidět, odlišit se, zazářit a vyniknout mezi ostatními, aby klienti konečně vnímali tvou hodnotu a ty sis mohla sebevědomě ptát za své služby VÍCE?

Pokud je tvá odpověď ANO, pak se přihlaš na ČEKACÍ SEZNAM a budeš mezi prvními, kdo se bude moci stát součástí mého připravovaného skupinového koučinkového programu, díky kterému si budeš moci vytvářet přitažlivé fotky, videa a GIFy na tvoje sociální sítě, weby či prodejní stránky i bez drahé techniky či technických znalostí.

×
Zadej své jméno a email a zapiš se na čekací seznam

Startujeme již:

Dní
Hodin
Minut
vteřin

Proč se zapsat na Čekací seznam?

Zájem o Skupinový koučinkový program pod mým osobním vedením je obrovský a jeho brány otevírám oficiálně již 5.3.! Než se tak stane, vytvářím “Čekací seznam” pro ty, které to myslí vážně a chtějí mít nefér výhodu. Proč?

Již desítky žen projevily zájem být mezi prvními, s kým v následujícím půl roce odstartujeme cestu za tím mít hodnotný a magnetický vizuál.

Budeš díky tomu víc vidět, odlišíš se, zazáříš a vynikneš mezi ostatními, aby tví klienti konečně vnímali tvou hodnotu a ty sis mohla sebevědomě ptát za své služby VÍCE. Bylo by to něco pro tebe?

Ty z vás, které půjdou do toho spolu se mnou a vstoupí do Skupinového koučinkového programu mezi prvními, kromě předprodejní ceny a všech úžasných benefitů, které na vás v programu čekají, ode mne NAVÍC získají EXKLUZIVNÍ BONUSY ZDARMA:

Prvních 25 členek získá půldenní setkání živě v mém ateliéru se mnou a ostatními

Prvních 50 přihlášených získá exkluzivní videokurz "Sebevědomá před kamerou" dostupný jenom při spuštění programu

Nenech si to ujít! Vyplň své údaje a přihlaš se na Čekací seznam. A já ti dám vědět mezi prvními o 1 den dříve (již 4.3.), když otevřu možnost vstoupit do mého nového Skupinového koučinkového programu.

×
Zadej své jméno a email a zapiš se na čekací seznam

Startujeme již:

Dní
Hodin
Minut
vteřin