Poznejme se blíže

Jmenuji se Katarína Brič a jsem vizuální mentor s mnohaletými zkušenostmi v oblasti vizuálního umění. Má vášeň pro umění a kreativitu mě vedla k tomu, abych se stala mentorem pro ty, kteří chtějí rozvíjet své schopnosti v oblasti fotografie, výtvarného umění, animace a filmu.

Jako vizuální mentor věnuji svou pozornost estetickému vnímání a snažím se pomáhat svým klientům objevovat okamžiky, kdy mohou zakusit radost ze svého bytí. Moje hluboké znalosti v oblasti vizuálního umění mi umožňují pomáhat lidem formulovat své myšlenky a emoce do vizuální podoby a poskytovat jim konkrétní rady a návody, jak toho dosáhnout.


Možná že jste zahlédli mé fotografie nebo pohyblivé obrázky

Spolupracují s klienty z online prostředí, kteří si u mě nechávají tvořit kreativu na síti.

Před třemi lety jsem založila vzdělávací projekt Žena v obraze, ve kterém sdílím své pracovní a tvůrčí postupy, informuji o možnostech jak efektivně tvořit vizuální prezentace a vyprávím o fotografii a umění. Věřím, že tvořit umíme každý, jen si to musíme dovolit.

Jsem profesionální fotograf a umělec s 25letou zkušeností v tvorbě fotografií, video příběhů a animací. Mám také bohaté zkušenosti z komerční spolupráce, kdy jsem v postprodukci spolupracovala s renomovanými značkami jako Komerční Banka, Vodafone, Oriflame, Škoda Auto, AloDiamonds a dalšími.

Podílela jsem se na vzniku virtuálního městečka pro pohádku o Vánoční Hvězdě, vytvořila jsem video projekce pro muzikál Legenda Jménem Holmes, muzikál Madagaskar. Tyto projekty mi umožnili rozvynout i moji animační a video dovednost. Mám ukončené magisterské vzdělání na FAMU. Škola a hlavně mentoři mi otevřeli oči a ukázali jak vnímat svět skrz vizuální umění. 

Jelikož se specializuji na autoportréty, mám instinkt a pochopení, jak se člověk cítí před kamerou. Vycítim když nejste ve své kůži!

Mým cílem je pomáhat ostatním rozvíjet svůj umělecký potenciál a objevovat vlastní uměleckou identitu. Věřím, že každý z nás má umělce uvnitř sebe.
Doufám, že svou prací jako vizuální mentor mohu přispět k rozvoji uměleckých schopností lidí a pomoci jim objevit krásu vizuálního umění.

 

Jsem tvůrce vaší
vizuální stopy v online prostoru!

V současné době se věnuji hlavně tvůrčí činnosti pro své klientky pro které vytvářím kreativní obsah v podobě fotografií, gifů, videí nebo reels. Věnuji se i volné tvorbě a v poslední době mentoringu a lektorování v projektu Žena v obraze, kde tvořím online kurzy a živé kreativní workshopy. Jsem poctěná, že od roku 2020 prošlo mými kurzy víc než 500 lidí. Ráda bych pomohla i vám - ať už chcete dosáhnout lepší vizuální prezentace vašeho podnikání, nebo se chcete naučit kreativně tvořit a zlepšit svůj vztah k sobě samým. Spojme se a společně naplňme vaše touhy po krásné a autentické prezentaci.

Polina Ševčíková

Gentle Leaders Business mentorka


Koupila jsem si VIP FOTO TREZOR.

Když jsem s Katarínkou vymýšlela její roční službu VIP péče pro podnikatelky, tak jsem se vždy viděla jako její ideální klientka. Protože to je sen. Mít po boku někoho kdo vás zná a věnuje péči tomu vás poznat a potom přenese to kdo jste (aniž byste to možná i věděly) na plátno, na fotky, na GIFy, na reelsy … kamkoliv.

Měla jsem hodně velkých zážitku s Katarínou. Začalo to už jenom tím, že mi poslala moodboard focení, různé nálady ve kterých mě chce fotit, pózy ve kterých mě chce fotit. Různé oblečení, barvy a všechno. Sladila to jak s moji osobností, tak s mým brandem, s moji misí a byla v tom cítit taková láska, až mě to rozbrečelo. Od té doby jsme se už několikrát sešly a fotily. A i když jsem před tím měla hrozný strach z focení, tak ten s strach zmizel a teď už si to jenom užívám a těším se na výsledek, protože vím že bude milionkrát lepší než cokoliv co bych si mohla vůbec představit. A že se v tomto můžu o Katarínku opřít je to něco čeho si neskutečně vážím. Protože o mě se také lidé opírají, ale já se jako podnikatelka také potřebuji opřít o své kreativce abychom mohli tu naši práci rozzářit ještě víc. Takže děkuju Katarínko.

 

Ještě co bych chtěla sdílet je jeden zážitek. Když Katarínka přijede spolu se svým mužem. A vlastně celý den vás fotí, ať už v ateliéru nebo kde zrovna jste, Neskutečně mě baví jejich synergie, Buď fotí jeden, nebo fotí druhý, nebo natáčí, A už jenom to že můžete dostat dva obrovský profíky, kdy jeden vás rozesmívá a druhý vás fotí… Já jsem teď zažila že Luboš poznal jakou hudbu mi má pustit a Katarínka jenom fotila a já tančila. To bylo prostě nádherný. 

 

Renata Pelcová

Se srdcem na dlani – Respektující rodičovství


Koupila jsem si službu FOTO TREZOR. Než jsme s Katarína Brič začaly fotit, sdílela jsem s ní svou obavu, zda se dokážu tvářit aspoň trochu přirozeně. Co ona dokázala, nechápu. Spolu s jejím mužem jsou dokonalý tým. Ta harmonie, klid, moc doporučuju. 

„Kataríny práci miluju pro její profesionalitu a cit umělkyně.“

PÁR ZAJÍMAVOSTÍ O MNĚ

MILUJI KOČKY


Miluji kočky, zvláště naši Madam Čiči Miu, která mi dělá společnost při práci u počítače. Často mi pomáhá tlapkou po monitoru honit kurzor myši a je pro mě nepostradatelným společníkem. Její přítomnost mi přináší nejen radost, ale i inspiraci.Madam Čiči Miu je pro mě skutečným důkazem toho, jak může malé stvoření přinášet tolik lásky a útěchy.

 

NEMÁM RÁDA KAFE


Nemám ráda kávu. Můj manžel se mě často ptá, jak mohu bez kávy vydržet pracovat i celou noc. Je to snadné, když mě něco nadchne a pustím se do práce, energie se někde objeví. Miluji ale čokoládu. Nejraději mám tu s chilli nebo s mořskou solí. Je to pro mě skvělý způsob jak se odměnit po dlouhém dni práce a zároveň se uvolnit. 

RÁDA SI ČTU


Jsem nadšená z možností, které nám dnešní doba nabízí. Dostat se k zajímavým informacím a vzdělávat se nikdy nebylo tak snadné. Ráda si čtu staré knihy, hlavně životopisy a miluji umění. Je pro mě důležité neustále se rozvíjet a objevovat nové věci, a právě díky možnostem, které nám dnešní doba nabízí, mohu naplno rozvíjet své zájmy a záliby.

UŽÍVÁM SI S ESKY


Jsem maminka a jsem velmi šťastná, že si mě moje dcera vybrala jako svou mámu. Její jméno Eskarina pochází z knihy od Terryho Pratchetta a skvěle ji vystihuje. Je to malá čarodějka, která mi dává chuť do života. S ní se člověk nikdy nenudí a je pro mě neustálou inspirací. Jemůj největší dar a jsem vděčná za každou chvíli strávenou s ní.

ZBOŽŇUJI CESTOVÁNÍ


Jste cestovatelka s velkým srdcem pro poznávání nových kultur a hledání svého já, která se nebojí vydat se na cestu a objevovat nové poklady světa. Mám vášeň pro umění a kreativitu a sním o tom, jak své zkušenosti a inspiraci dám dál. Jednou si v Thajsku otevřu malý "kreativní rezort" pro mé klientky. Teším se, až vás tam jednou vemu sebou.

Chcete být v mém seznamu kontaktů?

Registrujte se a buďte jedním z prvních, kdo budete informován o mých novinkách. Připravuji živé workshopy, vzdělávací kurzy a webináře, na kterých se s vámi ráda podělím o své dovednosti a inspiraci. Buďte u toho a nezmeškejte žádnou příležitost rozvíjet své kreativní schopnosti s mou pomocí.