TVŮJ FOTO DEN

NABÍZÍM TI ZACHYCENÍ TVÉ OSOBNOSTI V DECH BEROUCÍM PORTRÉTU!

Z našeho setkání si odneseš osobní fotobanku obsahující více než 100 fotografií (nejméně 5 různých scén a outfitů)

10 upravených a vyšperkovaných fotografií

2 mnou vytvořené Gify, 1 mnou zpracovaný 20sec Reel, spoustu fotografického materiálu na Tvou budoucí tvorbu Gifů, dle Tvých nových nápadů.

BONUS podrobný návod, jak si GIFY rychle a snadno sama sestavit. 

BONUS Fotografie a Video záznam zákulisí a „Making of“ pro tvůj Reel za použití druhé kamery.

Je to TVŮJ DEN,

den který RESPEKTUJE

Tebe!

PEČUJÍCÍ SLUŽBA PRO PODNIKATELKY KTERÉ VĚDÍ, ŽE NĚKTERÉ VĚCI JE LÉPE NECHAT NA PROFESIONÁLA.

Renata Pelcová – Se srdcem na dlani

Eva Tyková – akademická umělkyně

Do 48 hodin od fotografování maŠ svoji fotobanku k dispozici!

Jsem rychlá a zapálená a taky vím, že fotografie potřebuješ hned. Žádná prodleva JEDNOU. Tvořím efektivně a v té nejvyšší kvalitě. Proto si mě objednávají klienti, které vědí, že kvalitní prezentace značí kvalitní služby a proto do kvalitní kreativy pro své podnikání s radostí investují i opakovaně.

Iva Šmídová – Bydli lépe

DIDI – instagram – kudla.9

Ingrid Dach – online mentor a inspirace

Příprava je garance kvality

Naše spolupráce začíná po nezávazné konzultaci. Seznámíme sea zjistíme, jak budeme společně fungovat. Budu se tě ptát na záměr a účel fotografií. Je pro mě důležité vědět vše co chceme do fotografií dostat. K jakým účelům fotografie potřebujete. S formáty pro sociální sítě a web ti pomohu já. Nemusíš hledat data. Budu se ptát na to, kdo je tvoje cílová skupina, nebo koho mají tvé fotografie oslovit. Mojí předností je, že rychle analyzuji situaci a dokážu pochopit kam chceš směřovat.

 

Po naší konzultaci ti odevzdám MOODboard s návrhem zpracování a na pinterestu pro tebe připravím nástěnku inspirací.

 

Vybereme prostory, lokaci nebo pronájem ateliéru. 

 

K službě lze doobjednat za zvýhodněné ceny stylistku a vizážistku. Jejich péči doporučuji, pokud si nejsi jistá, jaký styl oblečení zvolíš. Je to totiž tvůj den a tak se nech hýčkat.


Spolupracuji s Kristýnou Hrabalovou, přední módní stylistkou a s vizáží mně pomáhají úžasné ženy od filmu a z reklamní branže. 

Alena Bartošová – Online mentorka žen

Tvůj den se třema fotografy

Pečující službou získáš rozsáhlou databází fotografií pro svoji prezentaci. 

Dostaneš podklady k tvorbě gifů, samolepek a krátkého videa k použití do příběhu na sociální sítě.

Jsme team.

Já, můj muž a pomáhá nám i naše 6-ti letá dcera. 

Máme vysokoškolské vzdělání ve fotografii a vizuální tvorbě a více než 20 letou praxi v oboru. 

Víc očí, víc vidí. Naše Eskarinka je nedílnou součástí, protože dokáže prolomit trému a navodit hravou atmosféru. Hlásí všem, kdy je potřebná pauza na načerpání sil a inspirace. 

Nepůsobí rušivě, ale pokud si okolnosti vyžadují tak s ní konzultuji práci až doma po focení.


Přinášíme ti tvůj den a noty, které nám dodáš budou ty, které jsou pro nás stěžejní.


Tak se pojď s námi rozzářit a užít si den, který je jen tvůj 

UkázkY GIFŮ A VIDEO SEKVENCÍ

VIDEO TVORBA

CENÍK SLUŽEB

TVŮJ FOTO DEN

Základní služba která se často rozvine v dlhodobou spolupráci. Obsahuje moji plnou pozornost společně s tím mužem se postaráme o prvotřídní výstupy v podobě fotografií, gifů a video záznamu.

Konzultace a tvorba projektu

Příprava je základ, a proto se potřebujeme seznámit. Pro moji práci je velice důležité dozvědět se Co, pro koho, a proč kreatinu budeme tvořit. Hodinová konzultace na začátku naší spolupráci mi ozřejmí celý projekt. Následně vypracuji moodboard a vyberu vhodné prostředí, rekvizity a styly pro realizaci projektu. Pokud si želíš vytěžit z naši spolupráci maximum doporučuji svěřit se do rukou stylistky Kristýna Hrabalové která ti pomůže se stylem a oblečením. Vizáž je taktéž důležitou složkou není součásti balíčku ale za zvýhodněnou cenu si ji můžeš přiobjednat.

Fotobanka cca 100 fotografií

Na dohodnutém místě které může být či už v interiéry nebo exteriéry anebo v mém studiu společně vytvoříme kreativu na sociální sítě, webovou stránku, do reklamy nebo na billboard. Celá služba trvá celý den. Minimálně 5 hodin focení a společné tvorby. Z našeho setkání si odneseš osobní fotobanku obsahující více než 100 fotografií (nejméně 5 různých scén a outfitů)

2 gify

Gify vznikají z materiálu který se nasnímá nebo vyfotografuje ve vyhrazeném čase přes fajn den. Ode mně dostaneš 2 hotové gify dohledatelné na sociálních sítích přes giphy. Gify jsou originálním prvkem vizuálního projevu který může obohatit vaši vizuální komunikaci. Gify vítací do skupiny, ukazovací na akci, volací do kurzu, gify plné emocí, radosti, udivení…

15 sec. Video do reels

Přes naše setkání vznikne i videozáznam ve formátu pro reel. Obsahem záznamu je making of z fotografování, koláž z fotografií, nebo příběh… výsledný záznam je cca 20 sekund.

10 upravených fotografií

Fotografie které dostaneš v první fázi jsou jen vyvolané data ze kterých si vybírat ještě 10 fotografii „Favoritov“ které ti následně dle tvých přání upravím, vyretušuji rušivé elementy, rozzářím a zjednotím styl fotografií. 10 fotografií odevzdávat v různých formátech použitelných pro Facebook, web, medailonek, Instagram…

Návod tvorba GIFŮ v Canva

Protože v průběhu dne vznikne nespočet úžasných fotografií a závěrů ze kterých lze tvořit další obsah, bude ti k dispozici jak video návod tak i návod v PDF formátu který ti krok po kroku ukáže jak si gify z vytvořených dat vytvořit i sama.

Licence

Všechen materiál vytvořený v průběhu fajneho focení je s neomezenou licenci k užití. Jen po vzájemné dohodě tvůrce i klient mohou podstoupit užití fotografií třetí straně.

Cena zahrnuje

doprava 100km od Prahy

2 fotografy


VIP EXKLUZIVE SLUŽBA – 6 měsíců

Služba obsahuje 2 FOTO DNI, v rozmezí 6 měsíců jsem k dispozici pro tvorbu obsahu z vyhotovených fotografií a gifů. Jsem na příjmu a pomůžu s přípravou vizuálních příspěvků pro kampaně.

Konzultace a tvorba projektu

Příprava je základ, a proto se potřebujeme seznámit. Pro moji práci je velice důležité dozvědět se Co, pro koho, a proč kreatinu budeme tvořit. Hodinová konzultace na začátku naší spolupráci mi ozřejmí celý projekt. Následně vypracuji moodboard a vyberu vhodné prostředí, rekvizity a styly pro realizaci projektu. Pokud si přeješ vytěžit z naši spolupráci maximum doporučuji svěřit se do rukou stylistky Kristýna Hrabalové která ti pomůže se stylem a oblečením. Vizáž je taktéž důležitou složkou není součásti balíčku ale za zvýhodněnou cenu si ji můžeš přiobjednat.

Práce so stylistkou

V ceně služby je vstupní konzultace a poradenství v oblasti stylingu a celkové vizuální image. S polečně s Kristýnou nastavíme podnikatelský Look v souladu s vaším srdcem značky kterou budujete. Jde nám o komplexní vizuální službu kde si dokážete najít svoji vizuální zlatou nit. Budete i navenek působit uceleně v souladu s vaší značkou. To co nosíme na sobě vypovídá o nás hodně.

MAKE UP a Vlasový styling

Součástí této služby je i Makeup a styling na jeden den z foto dní. Jejich služby si ale můžete za zvýhodněné ceny dokoupit i na další foto den.

2 fotografické dni

Protože jeden den je málo na to aby jsem ti dopřála širokou škálu kreativního obsahu pro tvé podnikání, osvědčilo se mi fotografovat dva dny. Podle tvých potřeb a záměru se domluvíme na 2 foto dnech hned za sebou, nebo si je rozdělíš na sezónní focení den na podzim a den na jaře kdy se rozhodně vytvoří množství fotografií působících odlišně. Fotografie může růst s tím podnikáním.

Dna dny jsou prospěšné i z důvodu tvorby dalšího materiálu pro obsah na sítě. Gify, video záznamy, animace… Na to vše je rázem hromada času. A s dobrou přípravou to odsýpá jedna radost. Jeden den bude přítomná i stylistka která na místě doladí scénu a pomůže s vhodným outfitem.

9 gifů

Gify vznikají z materiálu který se nasnímá nebo vyfotografuje ve vyhrazeném čase před připraveným pozadím. Ode mně dostaneš 9 hotových gifů dohledatelných na sociálních sítích přes giphy. Gify jsou originálním prvkem vizuálního projevu který může obohatit vaši vizuální komunikaci. Gify vítací do skupiny, ukazovací na akci, volací do kurzu, gify plné emocí, radosti, udivení…

3 video sekvence do 15 sekund

Přes naše setkání vznikne i videozáznam ve formátu pro reel. Obsahem záznamu je making of z fotografování, koláž z fotografií, a tvůj příběh… výsledný záznam je cca 3x 20 sekund.

1 video záznam o délce 1minuty

Další výhodou dvoj nového focení je i dostatek času na vytvoření video záznamu. Tento záznam lze použít jako úvodní znělku pro videa na YouTube a do kurzů, do reelsů anebo jako video příběh o vašem podnikání.

FOTOBANKA minimálně 250 fotografií a víc než to

Na dohodnutém místě které může být či už v interiéry nebo exteriéry anebo v mém studiu společně vytvoříme kreativu na sociální sítě, webovou stránku, do reklamy nebo na billboard. Celá služba trvá dva dny. Minimálně 16 hodin focení a společné tvorby. Z našeho setkání si odneseš osobní fotobanku obsahující více než 400 fotografií (nejméně 8 různých scén a outfitů)

21 upravených a naformátovaných fotografií

Fotografie které dostaneš v první fázi jsou jen vyvolané data ze kterých si vybírat ještě 21 fotografii „Favoritov“ které ti následně dle tvých přání upravím, vyretušuji rušivé elementy, rozzářím a zjednotím styl fotografií. 21 fotografií odevzdávat v různých formátech použitelných pro Facebook, web, medailonek, Instagram…

Péče při kampani – 3x za 6 měsíců

3x po dobu 6 měsíců ti budu k dispozici aby jsem ti připravila obsah pro kampaň. V celkovém rozsahu pro jednu kampaň : 3 gify, 1 reel, 7 fotografií, 3 grafické příspěvky.

Licence

Všechen materiál vytvořený v průběhu fajneho focení je s neomezenou licenci k užití. Jen po vzájemné dohodě tvůrce i klient mohou podstoupit užití fotografií třetí straně.

Cena zahrnuje

doprava 100km od Prahy

2 fotografy

1 stylistka

1 make up


POSTPRODUKCE

Úprava fotografií, sjednocení barvy a stylu pro kampaně, dodání grafiky, náročnější retuše a kreativní úpravy, změny velikostí pro sítě.


TVORBA VIDEI A GIFŮ

Stiř, grading, retuš videa, triky a efekty, tvorba gifů, tvorba znělky nebo animace.


STYLISTKA

Spolupracuji s popřední stylistkou podnikatelek Kristýnou Hrabalovou. Dokáže vystihnout a podtrhnout klientky charisma a šarm. Její služba je nezbytnou součástí procesu pokud si nejste jistá jakou vizuální komunikaci zvolit. To co nosíme o nás říká mnohem víc než si dovedeme představit.


VIZÁŽISTKA

Bez vizážistky to není ono. Retuše a Postprodukce se prodraží a fotografiím bude chybět jiskra. Spolupracuji s filmovými a módními vizážistkami a make up artisty.

NAPIŠ MI

MgA. KATARÍNA BRIČ

Všehrdová 10, Praha 1, 118 00
katarinabric@zenavobraze.cz
+420724192403