fbpx

Žena v obraze je projekt pro ženy,

které hledají tvořivé a kreativní prostředí

Je fotografování tvou vášní a miluješ, když se ti povede zachytit neopakovatelné vzpomínky? Ale častěji převládá zklamání z výsledku a nevíš si rady? Fotografování je nejenom vášní, ale také životním posláním. Pokud hledáš místo, kde bys našla inspiraci, kde by tě ženy podpořily a pomohly najít vlastní originální cestu a pokud chceš vědět, jak s lehkostí fotografovat a hrdě prezentovat své portfolio, tak si zde určitě vybereš kurz, který ti ve tvém putování světem fotografie pomůže. Nebo si domluv konzultaci a společně najdeme cestu, jak ti žena v obraze může pomoci.

Zajímavé inspirace, užitečné informace, smysluplná motivace

Nech se pozvat do skupiny kreativních žen


Pokud hledáš místo kde bez obav můžeš prezentovat svá díla, pokud potřebuješ podporu a pochopení, pokud toužíš být vyslyšena a chceš ukázat co v tobě je zvu tě k nám do kreativní skupiny.

Už teď se na tebe moc těším!

KREATIVNÍ KURZY

Kurzy 2021

Jak na hravé GIFy a poutavé fotografie

Vytvoř si své fotky, gify, videa

Připadá ti, že si tvých příspěvků nikdo nevšímá? Štve tě, že fotografie z fotobanek používá každý? Fotograf nemá čas a tvé staré fotky jsou už nudné? PODPOŘ SVÉ SLUŽBY VLASTNÍM AUTENTICKÝM VIZUÁLNÍM PŘÍBĚHEM. Pojď, zvu tě do kurzu, kde se naučíš fotit a upravovat vlastní fotografie, točit krátká videa a tvořit hravé gify. Už se nestane, že si tě na sítích nikdo nevšimne!

Kouzlo autoportrétu

Je čas zanechat selfie a ponořit se do světa autoportrétu! V tomto kurzu vás zavedu na intimní cestu sebeobjevování a experimentování prostřednictvím umění autoportrétu. Ukáži vám, jak si vypracovat silný koncept. Jak hledat lokality pro fotografování a jak kreativně využít přirozeného světla k tomu, abychom umocnily výsledek. Ukáži vám svůj postup od počátečního nápadu, až po finální úpravy v Lightroomu, Photoshopu, Luminaru, vytvořením autoportrétu, který vypráví podmanivý příběh.

Tvořit může každá

Kurz je pro všechny ženy, které hledají motivaci a nové inspirace. Pokud se chystáte tvořit vizuálně zajímavé obsahy pro vaše příspěvky (fotografie, grafiku, videa, gify). Kurz je i pro ženy, které s podnikáním začínají a hledají odvahu být vidět! Pokud jste podnikatelka, která je v pasti, neumí si tvořit vizuální obsah pro své příspěvky do online, ale ráda by se z pasti dostala a je připravená na změnu, tak tento kurz je právě pro vás.

KREATIVNÍ KURZY

Kurzy realizované v roce 2020

Fotografujeme s lehkostí

Kurz je ideální pro začínající fotografky, pro ženy které potřebují mít kvalitní foto příspěvky, ale i pro ženy, které se chtějí stát dvorními fotografkami svých rodin. A kdo ví, možná by časem zatoužily stát se profesionálními fotografkami.

Svět vědomé fotografky

Mastermind individuální program v malé skupince žen. Věnuji se tvým potřebám, řešíme tvou jedinečnost, hledáme tvůj styl a poslání. Vizuální koučování. Absolventky budou mít výstavu v galerii.

Hravé gify
Chcete znát jednoduchý způsob, jak zaujmout na sociálních sítích? Lámete si celý den hlavu nad obsahem, stěží vyberete fotografii, napíšete text a když už příspěvek pustíte do světa, tak žádný úspěch nepřichází? Dám vám jednoduchý návod, jak své příspěvky oživit.

CO ŘEKLI SPOKOJENÉ ABSOLVENTKY?

Kurz Fotografujeme s lehkostí od ženy v obraze doslova preniesol ľahkosť do môjho objektívu. Informácie nielen podané a skonštatované, ale vysvetlené na názorných príkladoch. Ak ste mali doteraz rešpekt pre fotením, tak po absolvovaní tohoto kurzu rešpekt príde, ale k vašim krásnym fotkám.

Miriam Paradová

CO ŘEKLI SPOKOJENÉ ABSOLVENTKY?

Kurz bych doporučila každému, kdo chce získat základy o fotografování. Je v něm shrnuto vše, co si jinak člověk musí osahat časem pomocí svých vlastních chyb. Katarina je nejen profesionální, ale zároveň i ochotná cokoliv vysvětlit a pomoci. Její nasazení a hledání řešení na každou otázku bylo obdivuhodné.

Olga Kornaty

CO ŘEKLI SPOKOJENÉ ABSOLVENTKY?

Na začátku kurzu jsem byla úplný neovladatel svého fotoaparátu. Fotila jsem ráda, jen jsem často pouze cvakala jednu fotku za druhou. Po absolvování kurzu Kataríny, jsem začala fotit na manuál. Našla jsem tolik věcí, které umí můj fotoaparát. Začala jsem kreativně hledat, co chci fotit, dostala jsem do fotografií více emocí, lépe pracuji se světlem. Katarína je úžasný lektor, umí krásně motivovat, radit. Kurzem žije a předává moře energie. Díky ní jsem našla cestu, která mi pomůže se ve focení zdokonalit. Všem doporučuji.

Aneta Adamcová

thin

Jaké to bylo v kurzu

fotografujeme s lehkostí?

KDO JSEM A PROČ DĚLÁM TO CO DĚLÁM?

Říkají mí vizuální čarodějka. Jmenuju se Katarína Brič a jsem zakladatelkou projektu Žena v Obraze. Miluji kreativitu i tu atmosféru, která při ní vzniká. Celý život fotografuji, kreslím, tvořím grafiku, animuji. Dlouhé roky jsem pracovala v postprodukci, retušovala jsem fotografie do reklam a časopisů světových značek. Poslední mé práce byly na muzikálech, divadelních hrách a pohádkách. Možná jste zahlédli muzikál Legenda Jménem Holmes, Madagaskar, nebo jste o vánocích koukali na pohádku O vánoční hvězdě.