Žena v obraze je projekt pro ženy,

které hledají tvořivé a kreativní prostředí.

Je fotografování tvou vášní a miluješ, když se ti povede zachytit neopakovatelné vzpomínky? Ale častěji převládá zklamání z výsledku a nevíš si rady? Chtěla by ses naučit tvořit GIFy a jiné animované příspěvky, které na sítích tak obdivuješ? Zajímají tě úpravy fotografií, tvorba montáží a jiná kouzla? Pak jsi tu správně. Vyber si z mé nabídky vzdělávacích kurzů a přidej se k nám do skupiny mezi ženy, které jsou v obraze. Tvořivá a hravá atmosféra ve skupině ti bude podporou a motorem pro tvé tvoření.

Zajímavé inspirace, užitečné informace, smysluplná motivace

Nech se pozvat do skupiny kreativních žen


Pokud hledáš místo kde bez obav můžeš prezentovat svá díla. Pokud potřebuješ podporu a pochopení, toužíš být vyslyšena a chceš ukázat co v tobě je, zvu tě k nám do kreativní skupiny.

Už teď se na tebe moc těším!

KREATIVNÍ KURZY

Kurzy 2022

Originální tvorba kreativního obsahu
TVOŘ GIFY A REELS S KATY

KREATIVNÍ KURZY

Kurzy realizované v roce 2021

Jak na hravé GIFy
Selfie s duší
Tvořit může každá
Fotografie která prodává
365ka! Fotografická výzva na každý den

KREATIVNÍ KURZY

Kurzy realizované v roce 2020

Fotografujeme s lehkostí

Kurz je ideální pro začínající fotografky, pro ženy které potřebují mít kvalitní foto příspěvky, ale i pro ženy, které se chtějí stát dvorními fotografkami svých rodin. A kdo ví, možná by časem zatoužily stát se profesionálními fotografkami.

Svět vědomé fotografky

Mastermind individuální program v malé skupince žen. Věnuji se tvým potřebám, řešíme tvou jedinečnost, hledáme tvůj styl a poslání. Vizuální koučování. Absolventky budou mít výstavu v galerii.

Hravé gify
Chceš znát jednoduchý způsob, jak zaujmout na sociálních sítích? Lámeš si celý den hlavu nad obsahem, stěží vybereš fotografii, napíšeš text a když už příspěvek pustíš do světa, tak žádný úspěch nepřichází? Dám ti jednoduchý návod, jak své příspěvky oživit.

CO ŘEKLI SPOKOJENÉ ABSOLVENTKY?

Kurz Fotografujeme s lehkostí od ženy v obraze doslova preniesol ľahkosť do môjho objektívu. Informácie nielen podané a skonštatované, ale vysvetlené na názorných príkladoch. Ak ste mali doteraz rešpekt pre fotením, tak po absolvovaní tohoto kurzu rešpekt príde, ale k vašim krásnym fotkám.

Miriam Paradová

CO ŘEKLI SPOKOJENÉ ABSOLVENTKY?

Kurz bych doporučila každému, kdo chce získat základy o fotografování. Je v něm shrnuto vše, co si jinak člověk musí osahat časem pomocí svých vlastních chyb. Katarina je nejen profesionální, ale zároveň i ochotná cokoliv vysvětlit a pomoci. Její nasazení a hledání řešení na každou otázku bylo obdivuhodné.

Olga Kornaty

CO ŘEKLI SPOKOJENÉ ABSOLVENTKY?

Na začátku kurzu jsem byla úplný neovladatel svého fotoaparátu. Fotila jsem ráda, jen jsem často pouze cvakala jednu fotku za druhou. Po absolvování kurzu Kataríny, jsem začala fotit na manuál. Našla jsem tolik věcí, které umí můj fotoaparát. Začala jsem kreativně hledat, co chci fotit, dostala jsem do fotografií více emocí, lépe pracuji se světlem. Katarína je úžasný lektor, umí krásně motivovat, radit. Kurzem žije a předává moře energie. Díky ní jsem našla cestu, která mi pomůže se ve focení zdokonalit. Všem doporučuji.

Aneta Adamcová

thin

Jaké to bylo v kurzu

fotografujeme s lehkostí?

KDO JSEM A PROČ DĚLÁM TO CO DĚLÁM?

Říkají mi vizuální čarodějka. Jmenuji se Katarína Brič a jsem zakladatelkou projektu Žena v Obraze. Miluji kreativitu i tu atmosféru, která při ní vzniká. Celý život fotografuji, kreslím, tvořím grafiku, animuji. Dlouhé roky jsem pracovala v postprodukci, retušovala jsem fotografie do reklam a časopisů světových značek. Poslední mé práce byly na muzikálech, divadelních hrách a pohádkách. Možná jste zahlédli muzikál Legenda Jménem Holmes, Madagaskar, nebo jste o vánocích koukali na pohádku O vánoční hvězdě.

Nemám tě co učit, všechno je v tobě.

Já tě jen upozorním na překážky

a pomůžu ti vést tvé kroky, abys

našla svoji tvořivou sílu.