KURZY

NAUČTE SE TVOŘIT S LEHKOSTÍ

GIFY A VIDEA

Chcete znát jednoduchý způsob, jak zaujmout na sociálních sítích? Dám vám jednoduchý návod, jak své příspěvky oživit.

ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

V tomto mini kurzu vám ukážu mé osvědčené postupy při úpravách fotografií, Jaké používám aplikace, aby mi ulehčily podnikání.

FOTOGRAFUJEME

S LEHKOSTÍ

Kurz je ideální pro zkušené, ale i pro začínající ženy, podnikatelky, ale i pro ženy, které se chtějí stát dvorními fotografkami svých rodin.

TVOŘIT MŮŽE KAŽDÝ

Dostala jste se do tvůrčí krize? Už si nevíte rady a máte pocit, že je vše objeveno, vymyšleno, nakresleno vyfoceno? Chcete najít cestu, jak z této situace?

Žena v obraze je projekt pro ženy, které hledají tvořivé a kreativní prostředí

Je fotografování tvou vášní a miluješ, když se ti povede zachytit neopakovatelné vzpomínky? Ale častěji převládá zklamání z výsledku a nevíš si rady? Fotografování je nejenom vášní, ale také životním posláním. Pokud hledáš místo, kde bys našla inspiraci, kde by tě ženy podpořily a pomohly najít vlastní originální cestu a pokud chceš vědět, jak s lehkostí fotografovat a hrdě prezentovat své portfolio, tak si zde určitě vybereš kurz, který ti ve tvém putování světem fotografie pomůže. Nebo si domluv konzultaci a společně najdeme cestu, jak ti žena v obraze může pomoci.

Nabídka kurzů na rok 2021

KREATIVNÍ KURZY

TVOŘIT MŮŽE KAŽDÝ

…ANEB JAK NA NÁPADY S LEHKOSTÍ

Dostala jste se do tvůrčí krize? Připadáte si marná a nic co z vás vyleze, nemá to správné světlo? Už si nevíte rady a máte pocit, že je vše objeveno, vymyšleno, nakresleno vyfoceno? Chcete najít cestu, jak z této situace a začít znova s lehkostí tvořit? Tak tento kurz je tu právě pro vás.

22.2.2021 ZAČÍNÁME

HRAVÉ GIFY

Chcete znát jednoduchý způsob, jak zaujmout na sociálních sítích? Lámete si celý den hlavu nad obsahem, stěží vyberete fotografii, napíšete text a když už příspěvek pustíte do světa, tak žádný úspěch nepřichází? Dám vám jednoduchý návod, jak své příspěvky oživit.

DALŠÍ BĚH V ROCE 2021

FOTOGRAFUJEME S LEHKOSTÍ

Kurz je ideální pro zkušené, ale i pro začínající ženy podnikatelky, které pro svou propagaci využívají fotografii. Pro ženy, které touží zachytit své produkty s lehkostí a půvabem. Ale i pro ženy, které se chtějí stát dvorními fotografkami svých rodin. A kdo ví, možná by časem zatoužily stát se profesionálními fotografkami.

DALŠÍ BĚH V ROCE 2021

CO ŘEKLI O ŽENĚ V OBRAZE SPOKOJENÉ ABSOLVENTKY?

Kurz Fotografujeme s lehkostí od ženy v obraze doslova preniesol ľahkosť do môjho objektívu. Informácie nielen podané a skonštatované, ale vysvetlené na názorných príkladoch. Ak ste mali doteraz rešpekt pre fotením, tak po absolvovaní tohoto kurzu rešpekt príde, ale k vašim krásnym fotkám.

Miriam Paradová

A CO ŘEKLI O KURZE SPOKOJENÉ FOTOGRAFKY?

Kurz bych doporučila každému, kdo chce získat základy o fotografování. Je v něm shrnuto vše, co si jinak člověk musí osahat časem pomocí svých vlastních chyb. Katarina je nejen profesionální, ale zároveň i ochotná cokoliv vysvětlit a pomoci. Její nasazení a hledání řešení na každou otázku bylo obdivuhodné.

Olga Kornaty

A CO ŘEKLI O KURZE SPOKOJENÉ FOTOGRAFKY?

Na začátku kurzu jsem byla úplný neovladatel svého fotoaparátu. Fotila jsem ráda, jen jsem často pouze cvakala jednu fotku za druhou. Po absolvování kurzu Kataríny, jsem začala fotit na manuál. Našla jsem tolik věcí, které umí můj fotoaparát. Začala jsem kreativně hledat, co chci fotit, dostala jsem do fotografií více emocí, lépe pracuji se světlem. Katarína je úžasný lektor, umí krásně motivovat, radit. Kurzem žije a předává moře energie. Díky ní jsem našla cestu, která mi pomůže se ve focení zdokonalit. Všem doporučuji.

Aneta Adamcová

thin

Služby, které vám usnadní podnikání

VIZUÁLNÍ ZÁCHRANKA

Nabízím Vám své zkušenosti a profesní znalosti v rozsáhlé oblasti vizuální tvorby. Pokud hledáte někoho, kdo by vašemu podnikání dodal šmrnc, autenticitu a svěžest, tak už jste našly. Jsem vizuální výtvarnice a s láskou se vám postarám o vaše fotografie, o grafickou formu příspěvků, o pohyblivé gify, video vizitky, animace a úpravy fotografií.

Jsem nejen fotografkou, která si materiál k práci vyfotografuje sama, ale posunu i vámi zhotovené fotografie na vyšší úroveň. Dodám jim šmrnc a atraktivní vzhled. Doladím, vyčistím, upravím Vaše fotografie tak, aby byly pro zákazníka lákavější. A co Vám ještě mohu nabídnout?

Nač zůstávat jen u statické fotografie? Dejte život do svých příspěvků díky znalosti gifů. A to se můžete se mnou naučit v mém kurzu, nebo tvorbu gif obrázků delegujte na mě.


Fotografické služby

Nabízím Vám portrétní fotografii, produktovou fotografii, life style, postprodukci, jednoduše vše to, co se týká fotografického obrazu.

Tvorba gifů a videí

Gify, video vizitky, animace, jingle, klipy, video příběhy… Pošlete mi vaši představu a já vám vytvořím gifový obrázek, který nadchne klienty.

Pomohu vám nalézt ztracenou kreativitu. Ukáži vám, jak si správně nastavit techniku, připravit světla. Poradím vám, jak se rozvíjet.

Vizuální záchranka

Mým cílem je oživování vašich fotografií, první pomoc pro vaše natáčení videí, očkování proti ztrátě nápadů.

Pár slov o mně

Jmenuji se Katarína Brič a jsem zakladatelkou projektu Žena v Obraze. Miluji kreativitu i tu atmosféru, která při ní vzniká. Celý život fotografuji, kreslím, tvořím grafiku, animuji. Dlouhé roky jsem pracovala v postprodukci, retušovala jsem fotografie do reklam a časopisů. Společně s kolegy jsem zpracovávala retušérské zakázky pro velké nadnárodní společnosti jako je Vodafone, Komerční Banka, Pilsner Urquell, Škoda Auto, ale i pro fotografy světového formátu. Dělala jsem také projekce pro divadelní scénu.

Milníkem, který výrazně posunul mou kariéru a otevřel mi tak další dveře, byla první velká zakázka pro divadlo. V roce 2017 jsem vytvářela projekce pro Madagaskar, putovní muzikálové dobrodružství. Zde se můžete podívat na ukázku. O rok později jsem měla tu čest být v realizačním týmu muzikálu Legenda jménem Holmes, kterou má Hudební divadlo Karlín ve svém repertoáru od roku 2018. Režisér Gabriel Barre vytvořil show, ve které je divák fascinován od začátku až do konce atmosférou doby, kulisami a dekoracemi. To vše výrazně doplňuje videoprojekce, kterou jsem vytvořila. Veškerá zadní projekce za herci a kulisami, přední projekce se stínohrami. Třicet různých animací během představení. To vše byla moje práce. Viděli jste Legendu jménem Holmes? Tady je alespoň krátká videoukázka z realizace muzikálu. Moji tvorbu můžete také vidět v nejnovější celovečerní pohádce O vánoční hvězdě.


BUĎME VE SPOJENÍ

Kde mě můžeš potkat

Působím v Praze, ve středních Čechách a v Košicích na Slovensku, Také se můžeme vidět online.

Sleduj mně

Vstup do skupiny, sleduj mě na instagramu, pinterestu, přidej se k ženám, které tvoří svůj svět!

Zeptej se

MgA. Katarína Brič

zakladatelka a mentorka

katarinabric@zenavobraze.cz

KURZ


HRAVÉ GIFY

ČEKACÍ LISTINA

ZAPIŠ SE NA ČEKACÍ LISTINU A VČAS SE DOZVÍŠ, KDY SE BRÁNY KURZU OPĚT OTEVŘOU.

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit. Odkaz naleznete v každém emailu