VZDĚLÁVACÍ KURZ

HRAVÉ GIFY

V 10 LEKCÍCH

ROZPOHYBUJTE SVÉ PODNIKÁNÍ POMOCÍ GIFOVÝCH OBRÁZKŮ

Chcete znát jednoduchý způsob, jak zaujmout na sociálních sítích?

Lámete si celý den hlavu nad obsahem, stěží vyberete fotografii, napíšete text a když už příspěvek pustíte do světa, tak žádný úspěch nepřichází?

Dám vám jednoduchý návod, jak své příspěvky oživit. Nechte se pozvat do kurzu HRAVÉ GIFY!

OBSAH KURZU

LEKCE KURZU

HRAVÉ GIFY

1. lekce Proč jsou gify tak oblíbené a co byste měli vědět, než začnete tvořit

2. lekce Příprava materiálu pro gif

3. lekce Barevná úprava a příprava podkladů k tvorbě gifů

4. lekce Výroba gifů, práce v Programech CANVA, PHOTOSHOP A DALŠÍ

5. lekce Výroba gifů ONLINE

6. lekce Výroba gifů z video záznamu

7. lekce Nahrávání na sociální sítě

8. lekce Výroba gifů z grafických prvků a textu, animované GRAFY

9. lekce Finalizace gifů v dalších programech a aplikacích

10. lekce Shrnutí celého postupu

CO SE V KURZU DOZVÍTE

Přesvědčíte se, že připravit gifové příspěvky na sociální sítě je velmi snadné. Povíme si, jak animovaný obrázek udělat a co vše k tomu potřebujete. Krok za krokem spolu projdeme postup k vytvoření gifu.

CO VÁM KURZ PŘINESE

Gifové obrázky rozhýbou vaše podnikání. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Odlišíte se od konkurence, prezentace bude jedinečná a hůř napodobitelná. Animace zaujme, zviditelní váš produkt nebo službu mnohem lépe než příspěvek se statickou fotografií. Gifem vyvoláte emoci a zákazník si vás tak lépe zapamatuje. Co dalšího vám kurz přinese? Přístup do soukromé skupiny na Facebooku, radost z něčeho nového i ze společného tvoření. A navíc také jedno vánoční překvapení. Tak pojďme na to.

CO JSOU HRAVÉ GIFY?

Mít hezké fotografie je k propagaci vašeho podnikání důležité. Jděte dál a své fotografie oživte. Mám pro vás něco exkluzivního. Gif je pohyblivý obrázek složený z několika sekvenčně za sebou seřazených obrázků. Není tak obsáhlý jako video a svou animací upoutá vaši pozornost více než fotografie. Naučím vás, jak na pohyblivé obrázky snadno a rychle. Gify jsou oblíbeným nástrojem, který zatraktivní vaše příspěvky.

Dodejte život svému podnikání!

Kurz nyní zakoupíte za super cenu 1400 Kč.

Kurz si můžete procházet vlastním tempem, videa a podklady k učení vám budou k dispozici po dobu 2 let. Zakoupený kurz tak nemusíte absolvovat hned. Pokud se rozhodnete vstoupit do kurzu HRAVÉ GIFY už teď, můžete pak využít na jeden měsíc moji plnou podporu ve facebookové skupině která začne v březnu 2021 – budu vás informovat mailem. Další možný vstup do skupiny bude v létě 2021. V skupině se můžete ptát, sdílet své gifové obrázky a dostávat na ně zpětnou vazbu.

HRAVÉ GIFY

KURZ SI MŮŽETE KOUPIT DNES,

PROCHÁZET SI HO SVÍM TEMPEM.

Nejbližší podpůrná skupina v BŘEZNU.

CO KURZ OBSAHUJE

1400,-

10 LEKCÍ

Od přípravy přes úpravy až po výrobu

PODPORU NA 1 MĚSÍC

Má podpora ve facebookové skupině

BONUSY

Rady a tipy

Akční slevy

VÝZVY

Tvořivé výzvy k akci v podpůrné skupině.

INSPIRACI

Zajímavý obsah a sdílení mé inspirace v skupině.

BEZ OMEZENÍ

PŘÍSTUP K VIDEÍM

na 2 roky.

Pár slov o mně

Jmenuju se Katarína Brič a jsem zakladatelkou projektu Žena v Obraze. Miluju kreativitu i tu atmosféru, která při ní vzniká. Celý život fotografuju, kreslím, tvořím grafiku, animuju. Dlouhé roky jsem pracovala v postprodukci, retušovala jsem fotografie do reklam a časopisů. Společně s kolegy jsem zpracovávala retušérské zakázky pro velké nadnárodní společnosti jako Vodafone, Komerční Banka, Pilsner Urquel, Škoda Auto, ale i pro fotografy světového formátu. Dělala jsem také projekce pro divadelní scénu.

Milníkem, který výrazně posunul moji kariéru a otevřel mi tak další dveře, byla první velká zakázka pro divadlo. V roce 2017 jsem vytvářela projekce pro Madagaskar putovní muzikálové dobrodružství. Zde se můžete podívat na ukázku. O rok později jsem měla tu čest být v realizačním týmu muzikálu Legenda jménem Holmes, kterou má Hudební divadlo Karlín ve svém repertoáru od roku 2018. Režisér Gabriel Barre vytvořil show, ve které je divák fascinován od začátku až do konce atmosférou doby, kulisami a dekoracemi. To vše výrazně doplňuje videoprojekce, kterou jsem vytvořila. Veškerá zadní projekce za herci a kulisami, přední projekce se stínohrami, na 30 různých animací během představení, to vše byla moje práce. Viděli jste Legendu jménem Holmes? Tady je alespoň krátká videoukázka z realizace muzikálu. Moji tvorbu brzy uvidíte také v chystané celovečerní pohádce O vánoční hvězdě.

Co jsou pohyblivé gify a jak si je můžete vytvořit, to vás ráda naučím v kurzu Hravé gify za 10 dní, který jsem právě spustila.


BUĎME VE SPOJENÍ

Kde mě můžeš potkat

Působím v Praze, ve středních Čechách a v Košicích na Slovensku, Také se můžeme vidět online.

Sleduj mně

Vstup do skupiny, sleduj mě na instagramu, pinterestu , přidej se k ženám které tvoří svůj svět!

Zeptej se

MgA. Katarína Brič

zakladatelka a mentorka

katarinabric@zenavobraze.cz