vzdělávací kurz

HRAVÉ GIFY

ZVU VÁS NA PRVNÍ LEKCI ZDARMA!

ROZPOHYBUJTE SVÉ PODNIKÁNÍ POMOCÍ GIFOVÝCH OBRÁZKŮ

Chcete znát jednoduchý způsob, jak zaujmout na sociálních sítích? Lámete si celý den hlavu nad obsahem, stěží vyberete fotografii, napíšete text a když už příspěvek pustíte do světa, tak žádný úspěch nepřichází? Dám vám jednoduchý návod, jak své příspěvky oživit.

OŽIVTE SVÉ PŘÍSPĚVKY NA SÍTÍCH

CO JSOU HRAVÉ GIFY?

Mít hezké fotografie je jistě důležité, aby vaše podnikání vzkvétalo. Mám pro vás něco exkluzivního. Gify jsou pohyblivé obrázky sekvenčně dané za sebou, které se mění a tak dodávají pohyb do jinak statických fotografií. Naučím vás, jak na pohyblivé obrázky snadno a rychle. Gify jsou oblíbený nástroj jak vaše příspěvky zatraktivnit.

Dodejte život svému podnikání!

1.LEKCE HRAVÉ GIFY

+ BONUS JAK SI VYROBIT FOTOPOZADÍ

PDF K PRVNÍ LEKCI

CELÝ KURZ SI MŮŽETE NYNÍ ZAKOUPIT ZA ZAVÁDĚCÍ CENU, KTERÁ SE NEBUDE OPAKOVAT!

Kurz nyní zakoupíte za super cenu —- Kč.

10 DÍLNY KURZ HRAVÉ GIFY

HRAVÉ GIFY

1. lekce Proč jsou gify tak oblíbené a co byste měli vědět, než začnete tvořit

2. lekce Příprava materiálu pro gif

3. lekce Barevná úprava a příprava podkladů k tvorbě gifů

4. lekce Výroba gifů, práce v Programech CANVA, PHOTOSHOP A DALŠÍ

5. lekce Výroba gifů ONLINE

6. lekce Výroba gifů z video záznamu

7. lekce Nahrávání na sociální sítě

8. lekce Výroba gifů z grafických prvků a textu, animované GRAFY

9. lekce Finalizace gifů v dalších programech a aplikacích

10. lekce Shrnutí celého postupu

CO SE V KURZU DOZVÍTE

Přesvědčíte se, že připravit gifové příspěvky na sociální sítě je velmi snadné. Povíme si, jak animovaný obrázek udělat a co vše k tomu potřebujete. Krok za krokem spolu projdeme postup k vytvoření gifu.

CO VÁM TO PŘINESE

Gifové obrázky rozhýbou vaše podnikání. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Odlišíte se od konkurence, prezentace bude jedinečná a hůř napodobitelná. Animace zaujme, zviditelní váš produkt nebo službu mnohem lépe než příspěvek se statickou fotografií. Gifem vyvoláte emoci a zákazník si vás tak lépe zapamatuje. Co dalšího vám kurz přinese? Přístup do soukromé skupiny na Facebooku, po dobu jednoho měsíce, radost z něčeho nového i ze společného tvoření. A navíc také jedno vánoční překvapení. Tak pojďme na to.

Kurz nyní zakoupíte za super cenu —– Kč.

Vstupenku do kurzu za akční cenu můžete pořídit také jako dárek. Kurz si můžete procházet vlastním tempem, videa a podklady k učení vám budou k dispozici po dobu 2 let. Zakoupený kurz tak nemusíte absolvovat hned. Pokud se rozhodnete vstoupit do kurzu HRAVÉ GIFY už teď, můžete pak využít na jeden měsíc moji plnou podporu ve facebookové skupině která začne 1.3. 2021 – budu vás informovat mailem. Další možný vstup do skupiny bude v létě 2021. V skupině se můžete ptát, sdílet své gifové obrázky a dostávat na ně zpětnou vazbu.

HRAVÉ GIFY

KURZ SI MŮŽETE KOUPIT DNES,

PROCHÁZET SI HO SVÍM TEMPEM.

Nejbližší podpůrná skupina bude v BŘEZNU.

CO KURZ OBSAHUJE

—-

10 LEKCÍ

Od přípravy přes úpravy až po výrobu

PODPORU NA 1 MĚSÍC

Má podpora ve facebookové skupině

BONUSY

Rady a tipy

Akční slevy

VÝZVY

Tvořivé výzvy k akci v podpůrné skupině.

INSPIRACI

Zajímavý obsah a sdílení mé inspirace v skupině.

BEZ OMEZENÍ

PŘÍSTUP K VIDEÍM

na 2 roky.

Pár slov o mně

Jmenuju se Katarína Brič a jsem zakladatelkou projektu Žena v Obraze. Miluju kreativitu i tu atmosféru, která při ní vzniká. Celý život fotografuju, kreslím, tvořím grafiku, animuju. Dlouhé roky jsem pracovala v postprodukci, retušovala jsem fotografie do reklam a časopisů. Společně s kolegy jsem zpracovávala retušérské zakázky pro velké nadnárodní společnosti jako Vodafone, Komerční Banka, Pilsner Urquel, Škoda Auto, ale i pro fotografy světového formátu. Dělala jsem také projekce pro divadelní scénu.

Milníkem, který výrazně posunul moji kariéru a otevřel mi tak další dveře, byla první velká zakázka pro divadlo. V roce 2017 jsem vytvářela projekce pro Madagaskar putovní muzikálové dobrodružství. Zde se můžete podívat na ukázku. O rok později jsem měla tu čest být v realizačním týmu muzikálu Legenda jménem Holmes, kterou má Hudební divadlo Karlín ve svém repertoáru od roku 2018. Režisér Gabriel Barre vytvořil show, ve které je divák fascinován od začátku až do konce atmosférou doby, kulisami a dekoracemi. To vše výrazně doplňuje videoprojekce, kterou jsem vytvořila. Veškerá zadní projekce za herci a kulisami, přední projekce se stínohrami, na 30 různých animací během představení, to vše byla moje práce. Viděli jste Legendu jménem Holmes? Tady je alespoň krátká videoukázka z realizace muzikálu. Moji tvorbu brzy uvidíte také v chystané celovečerní pohádce O vánoční hvězdě.

Co jsou pohyblivé gify a jak si je můžete vytvořit, to vás ráda naučím v kurzu Hravé gify za 10 dní, který jsem právě spustila.


BUĎME VE SPOJENÍ

Kde mě můžeš potkat

Působím v Praze, ve středních Čechách a v Košicích na Slovensku. Také se můžeme vidět online.

Sleduj mně

Vstup do skupiny, sleduj mě na instagramu, pinterestu, přidej se k ženám, které tvoří svůj svět!

Zeptej se

MgA. Katarína Brič

zakladatelka a mentorka

katarinabric@zenavobraze.cz