fbpx

HRAVÉ NÁVODY

VIZUÁLNÍ DELIKATESY

Nech se inspirovat jedním z návodů.

Stáhni si návody jak snadno a rychle rozpohybovat své ilustrace, fotografie, grafiku či logo. Jak upravovat své fotografie v mobilních aplikacích.

Dám ti návod jak odstranit pozadí z fotografie, jak tvořit montáže a retušovat své fotografie.

Dej život a hravost do svých příspěvků.

thin

HRAVÉ NÁVODY

Mám radost, že tě mé návody zaujaly. Všechny aktuální návody si můžeš stáhnout najednou a dále ti na mail budu posílat další, které budou následovat. Zatím se pusť to tvorby GIFů v CANVĚ, vylepši své fotografie, nebo si sestříhej krátké video v mobilní aplikaci. Jestli máš chuť se dozvědět víc a naučit se vizuálně tvořit s ještě větší lehkostí, zvu tě do mých kurzů. Vybrat si můžeš aktuálně ze dvou a podrobnosti o nich najdeš v dolní části stránky. Těším se na tebe! A pochlub se jak ti návody pomohly a co jsi vytvořila. Zvu tě do facebookové skupiny kde najdeš spoustu inspirace!

HRAVÉ NÁVODY

1. Oživ své příspěvky animovaným GIFem

Připravila jsem pro tebe návod v 6 krocích, kde ti ukážu jak si snadno můžeš rozpohybovat své ilustrace, své logo nebo fotografie a jiné grafické prvky.

DEJ POHYB DO SVÉ PREZENTACE! BUĎ VÍC VIDĚT V ONLINE SVĚTĚ!!!

Na ukázky se můžeš podívat dole. Přeji ti, ať ti můj návod pomůže k oživení tvých obrázků.

Ukázky z návodu

Zde jsou ukázky animací podle návodu, který si můžeš stáhnout zdarma.

HRAVÉ NÁVODY

2. Jak upravit tmavé fotografie

Občas se fotografie z nějakého důvodu nepovede. Je tmavá, chybí ji šťáva a živost. Nezoufej si. Zkus fotografii vylepšit pomocí tohoto návodu v aplikacích SNAPSEED a LD.

Tvá fotografie se nepovedla a je příliš tmavá. Něco ti ale říká, že by zasloužila zachránit.

HRAVÉ NÁVODY

3. Střih videa

Ukážu ti v jakých programech stíhám videa. Hledala jsem pro tebe nejzajímavější aplikace a testovala je. Vyšlo mi, že je jich na trhu nespočetné množství a není možné určit jen jednu aplikaci, která by vyhověla každému. Dám ti na výběr, řeknu ti výhody a nevýhody. A kterou aplikaci bych použila v dané situaci. To vše se můžeš dozvědět v mých kurzech, kde rozebírám a dávám na výběr z více možností. Zde je návod na základní střih videa v jedné z mých oblíbených aplikací, která je zdarma a táááák kreativní.

Návod jak stříhat videa v mobilní aplikaci.

Další návody co pro tebe chystám

Napiš mi do skupiny co by tě zajímalo, co právě řešíš anebo se chceš dozvědět. Já se zamyslím a připravím něco, co ti může vyřešit tvou situaci.

RETUŠ

MASKOVÁNÍ POZADÍ

BUMERANG

HRAVÉ GIFY

Jmenuji se Katarína Brič, jsem tvůrkyně animovaných GIFů, fotografií, videoznělek a ilustrací. Jsem vypravěčka příběhů skrze vizuální tvoření. Mé milé klientky o mě s úsměvem říkají, že jsem kouzelnice nebo čarodějka. Ale já vím, že to nejsou kouzla ani čáry. Vše se můžeš naučit i ty. Pokud toužíš umět tvořit gify a jiné animace, připravila jsem pro tebe tvořivé a vzdělávací kurzy. Jsem tu ale i pro toho, kdo by si přál mít vyřešené své vizuální příspěvky a hledá na koho by je mohl delegovat. Vyber si co teď více potřebuješ. Těším se jak společně rozpohybujeme tvůj online svět.

BUĎME VE SPOJENÍ

Kde mě můžeš potkat

Působím v Praze, ve Středních Čechách a v Košicích na Slovensku, Také se můžeme vidět online.

Sleduj mně

Vstup do skupiny, sleduj mě na instagramu, pinterestu , přidej se k ženám které tvoří svůj svět!

Zeptej se

MgA. Katarína Brič

zakladatelka a mentorka

katarinabric@zenavobraze.cz

www.katarinabric.com