KATARÍNA BRIČ

ATELIÉR PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

PODNIKATELSKÉ PORTRÉTY K PREZENTACI TVÉHO POSLÁNÍ

PROFILOVÁ FOTOGRAFIE JE OBVYKLE PRVNÍ SETKÁNÍ MEZI TEBOU A TVÝM IDEÁLNÍM KLIENTEM!

Fotografie vydá za tisíce slov. Tato věta je v době internetu více než výstižná. Kolik nabídek na nás padá z každé strany, kolik informací denně konzumujeme. Lidé už nehledají, ale čekají, až je tvé poslání zasáhne. Čekají, až je zaujmeš a v prvních vteřinách oslovíš svou osobností. A co je lepší než výstižná fotografie tvého portrétu, který promlouvá o tom, kdo jsi?


„Portrét ať už malířský, sochařský, nebo fotografický – může zachytit jen jeden z momentů tváře. Záleží na umělci, aby podal a ustálil takový, v němž se ten obličej projevuje ve své plnosti a jedinečnosti.“

Otto František Babler

NABÍZÍM TI ZACHYCENÍ TVÉ JEDINEČNOSTI V DECHBEROUCÍM PORTRÉTU!


Portrétní fotografii se věnuji již více než 20 let. Nebyla to má hlavní linka tvorby, ale vždy jsem se k ní vracela. Od začátku své cesty vizuální výtvarnice jsem fotografovala sebe. Autoportrét je mé hlavní téma života. Proto se umím vcítit do portrétovaného. Cítím světlo, ten pohled fotoaparátu a člověka za ním schovaného. Je to pocit pozornosti, jsem hlavní objekt pod světlem. Znám ten pocit a proto vím, že fotograf musí být i psycholog. Výborný posluchač, který vypráví tvůj příběh skrz fotografické snímky. A tvůj podnikatelský portrét by měl být esencí tvého poslání.

DOMLUV SI SE MNOU SCHŮZKU, ABYCHOM SE POZNALI

Budu se tě ptát na tvé poslání. Co je tvou esencí.

Co miluješ, jaké máš sny a ambice. Co vystihuje tvou osobnost.

Úkolem portrétního fotografa je zachytit esenci portrétováného. Nejsem fotograf, který jen cvaká, nemám časové omezení. Nemám vlastně žádná omezení 🙂 Chceš být v magickém světě? Chceš být v roli bohyně? Upřednostňuješ čistou a přímou fotografii? Chceš zažít starou klasiku a nechat se fotografovat v atelieru na středoformát, jak za starých časů? Chceš zažít pravé umělecké fotografování? To vše ti mohu nabídnout. Naladíme se na tvou esenci a vybereme takovou cestu, která nejvíc podpoří tvé poslání.

PORTRÉT TVÉHO POSLÁNÍ

STANDARD

6500 Kč

CCA 3h MÉ POZORNOSTI

3 SCÉNY

10 FINALNÍCH FOTOGRAFIÍ

ZÁKLADNÍ POSTPRODUKCE

SCHŮZKA A PŘÍPRAVA

EXCELENT

14 500 Kč

CELODENNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

3 SCÉNY

10 FINÁLNÍCH FOTOGRAFIÍ

100 VYVOLANÝCH FOTOGRAFIÍ

POSTPRODUKCE, RETUŠ, MONTÁŽ

SCHŮZKA A PŘÍPRAVA

MAKE UP

KOSTÝM A REKVIZITY

                                       SJEDNAT SI SCHŮZKU ONLINE                                   

CHCI SI SJEDNAT SCHŮZKU

PORTRÉT TVÉHO POSLÁNÍ

Fotografie vydá za tisíce slov.

Dobrý portrét je první věc, kterou tvůj klient uvidí.

Pár slov o mně

Jmenuji se Katarína Brič a jsem zakladatelkou projektu Žena v Obraze. Miluji kreativitu i tu atmosféru, která při ní vzniká. Celý život fotografuji, kreslím, tvořím grafiku, animuji. Dlouhé roky jsem pracovala v postprodukci, retušovala jsem fotografie do reklam a časopisů. Společně s kolegy jsem zpracovávala retušérské zakázky pro velké nadnárodní společnosti jako je Vodafone, Komerční Banka, Pilsner Urquell, Škoda Auto, ale i pro fotografy světového formátu. Dělala jsem také projekce pro divadelní scénu.Milníkem, který výrazně posunul mou kariéru a otevřel mi tak další dveře, byla první velká zakázka pro divadlo. V roce 2017 jsem vytvářela projekce pro Madagaskar, putovní muzikálové dobrodružství. Zde se můžete podívat na ukázku. O rok později jsem měla tu čest být v realizačním týmu muzikálu Legenda jménem Holmes, kterou má Hudební divadlo Karlín ve svém repertoáru od roku 2018. Režisér Gabriel Barre vytvořil show, ve které je divák fascinován od začátku až do konce atmosférou doby, kulisami a dekoracemi. To vše výrazně doplňuje videoprojekce, kterou jsem vytvořila. Veškerá zadní projekce za herci a kulisami, přední projekce se stínohrami. Třicet různých animací během představení. To vše byla moje práce. Viděli jste Legendu jménem Holmes? Tady je alespoň krátká videoukázka z realizace muzikálu. Moji tvorbu můžete také vidět v nejnovější celovečerní pohádce O vánoční hvězdě.BUĎME VE SPOJENÍ

Kde mě můžeš potkat

Působím v Praze, ve Středných čechách a v Košicích na Slovensku, Také se můžeme vidět online.

Sleduj mně

vstup do skupiny, sleduj mě na instagramu, pinterestu , přidej se k ženám, které tvoří svůj svět!

Zeptej se

MgA. Katarína Brič

zakladatelka a mentorka

katarinabric@zenavobraze.cz