SLYŠELA JSI O CLUBHOUSE?


Pokud jste v posledních několika dnech nebyli mimo internetové připojení, tak vám s největší pravděpodobností neunikla nová sociální síť Clubhouse. Momentálně se jedná o nejstahovanější aplikaci v rámci App Store. Koncept této aplikace je naprosto skvělý!


Clubhouse je sociální síť, která je na světě již zhruba půl roku. Pozornosti se jí však začalo dostávat teprve před několika dny. Podle dostupných informací měla být aplikace Clubhouse určena především pro tzv. „smetánku“ – v aplikaci si měli informace a zkušenosti předávat pouze významní lidé. Tato sociální síť funguje pouze na principu sdílení mluveného slova v rámci konkrétních místností. To znamená, že se uživatelé připojují do místností s určitou tematikou, která je zajímá, a poté zde komunikují. Nutno podotknout, že je aplikace Clubhouse v současné době k dispozici jen a pouze pro operační systém iOS.


Clubhouse původně nebyla aplikace, která měla být určená pro všechny. Pokud byste se tedy do ní nyní chtěli jen tak dostat, tak vás bohužel musím zklamat. Momentálně se totiž do aplikace můžete přidat jedině tehdy, pokud obdržíte pozvánku.Pokud se chceš stát součástí CLUBHOUSE tak mám pro tebe návrh:

Ve facebookové skupině "Žena v obraze" založím vlákno a uděláme takový "vláček". Slyšela jsem o tom od Pavla Říhy a Ingrid Dach a přišlo mi to naprosto úžasné. Tak po jejich vzoru to udělám i ve skupině ŽENA V OBRAZE. Tá je ale pouze pro ženy. Pojďme se propojit a společně si promluvit…


Buďte u toho, pojďte zkoušet nové možnosti,

kde se dá čerpat inspirace a rozvíjet svůj potenciál!

@katarinabric (clubhouse adresa)

!!!!!AKTUÁLNÍ BONUS!!!!!!

Jak si udělat barevný okraj profilové fotky tak, aby byla souměrná a vynikala!

Známé osobnosti to vědí, tak nebuď pozadu!

Ten rámeček Vás oddělí od ostatních profilů, zvýrazní a budete vidět.

BUĎME VE SPOJENÍ

Kde mě můžeš potkat

Působím v Praze, ve středních Čechách a v Košicích na Slovensku, Také se můžeme vidět online.

Sleduj mně

Vstup do skupiny, sleduj mě na instagramu, pinterestu , přidej se k ženám, které tvoří svůj svět!

Zeptej se

MgA. Katarína Brič

zakladatelka a mentorka

katarinabric@zenavobraze.cz