PODNIKATELSKÝ BOOT CAMP PRO ŽENY

12. 5. – 17. 5. 2022

Týden v jiné realitě

Workshopy

a přednášky

Pojď se naladit na energii úspěšných osobností jako jsou Polina Ševčíková, Ingrid Dach, Michal Ševčík, Eva Tiková, Jana Jánová, Simon Anfilov a další. Takovéto osobní setkání ti přinese daleko víc než pomalé a přerušované vzdělávání pomocí jakéholiv množství online kurzů.

Zajisti si, co nejdříve místo na workshopech úspěšných podnikatelů a podnikatelek, kteří ti pomohou například s brandingem, strategií, marketingem, mindsetem, delegováním a s mnoha dalšími oblastmi podporující tvé podnikání. Místa jsou omezena!


Polina Ševčíková

Mentorka autentického businessu a autorka platformy Svět Podnikatelek. Vytvoříte si fungující business strategii a úžasné kampaně založené na vaší jedinečnosti. www.svetpodnikatelek.cz

MENTORING V MALÉ SKUPINCE: Vytvoříte si fungující business strategii a úžasné kampaně založené na vaší jedinečnosti.Ingrid Dach

Ingrid Dach je lektorka copywritingu a marketingová mentorka, která pomáhá podnikatelkám tvořit a úspěšně prodávat digitální produkty. Zároveň ženy inspiruje k tomu, že i s malými děti mohou úspěšně podnikat a plnit si své sny. 

Přednáška: Vytvořte si úspěšnou prodejní kampaň.

WORKSHOP: Vytvořte si úspěšnou prodejní kampaň.

Naplánujte si kampaň na kurz či jiný produkt a začněte si rovnou tvořit texty na prodejní stránku.

Monika Rumanová

Monika Rumanová se na poli virtuální asistence a delegování pohybuje mnoho let. Vlastní agenturu zprostředkovávající služby profesionálních asistentek. Mentoruje podnikatelky při budování jejich týmu a nastavuje v jejich podnikání procesy a projektové řízení.


Přednáška:

WORKSHOP: Zpracování podnikatelských procesů a příprava delegování

Rozvoj podnikání je často spojen s nutností část svých aktivit delegovat. Aby vám spolupráce s dalšími lidmi skutečně pomáhala k dosažení cílů, je třeba dodržovat pár základních pravidel. Představím vám psychologické i faktické zákonitosti vzdálené online spolupráce, včetně konkrétních kroků, jak delegování ve svém podnikání nastavit a rozvíjet.  

Výstup WS: přehled činností v podnikání, výběr a příprava úkolů k delegování, vytvoření “mapy” a získání nadhledu nad svým podnikáním. 


Simon Anfilov

Simon Anfilov prošel jako grafik a art director několika renomovanými reklamními agenturami. Svými více jak 25 lety zkušeností v oblasti vizuální identity a komunikace pomáhá klientům vytvářet značky od strategie po samotný design.

 

Přednáška: Jak se stát tvůrcem vlastní značky.

WORKSHOP: Autentická značka.

Vaše značka je pocit, který v zákaznících vyvoláváte vším, co jako firma děláte a jak se prezentujete. Ukážu vám, jak jednoduše vdechnout život značce, aniž byste museli být nutně kreativci nebo potřebovali znalosti z brandingu, psychologie či marketingu. Díky metodě Autentická značka se můžete sami stát skutečnými tvůrci vlastní značky.


Simona Vlková

Simona Vlková je designérka a stavařka, píše fejetony do časopisu Marianne bydlení, napsala dvě knížky Najít světlo ve tmě a O Neposedném Světýlku, Zdi, Elišce a Kubíkovi. Je copywriter, dává emoce. Akvarelovou ”královnou” se stala před rokem, kdy potřebovala vypnout a najít zase klid a rovnováhu. Po měsíci prodala svůj první obrázek a teď ji to živí. Pořádá online kurzy akvarelování, směje se jako koza a dělá si ze sebe legraci. Volnost a svoboda je pro ní malování. Vypnutí hemisféry, která přemýšlí.

Přednáška:

WORKSHOP: Akvarelová “královna” s písmenky

Jak si odpočinout a relaxovat. Stává se, že jedeme v programu, budujeme značku, eshopy, jedeme na stoprocentní výkon a pořád se objevuje ten pocit, že tomu něco chybí. Lehkost. Zapomněly jsme na to, jak si hrát. Vidět sebe jako malou holku, která si plní sny. Já se vrátila ke svému dětství a snu, na který jsem zapomněla. Každý den maluju jeden obrázek, každý den si povídám s lidmi, které baví moje písmenka a příběhy v tom co maluju. Umím naslouchat na "celé" ucho a taky držet za ruku. Pojď si se mnou malovat, hrát si a vyprávět. Najít v sobě zase malou holku, která vidí ten dům u babičky a melta se vaří na kamnech.

Eva Tiková

Umělkyně zabývající se silou obrazu, jako vyjadřovacího prostředku.


Přednáška: Síla obrazu (obrazové představivosti) jako nejsilnějšího vyjadřovacího prostředku. Silný obrazový prostředek umí vyvolat nejsilnější emoce až k fyzické úrovni. Využití v prezentaci a marketingu.


WORKSHOP 1: Abstraktní obraz na plátně/Fotopozadí

Náplní workshopu bude vytvoření abstraktního obrazu s následným použitím.

Abstraktní obraz jako fotografické pozadí pro portréty a produktovou fotografii a abstraktní obraz jako vytvoření neopakovatelného a jedinečného designu/osobního vizuálu, značky – využití jako videopozadí pro online prezentace, cally, využití při tvorbě loga, vizitky, pozadí na webovou stránku.

WORKSHOP 2: Tvořivý proces jako neomylná cesta k sebepoznání. Restart kreativity.

Umělecká arteterapie je jedinečná právě tím, že dokáže spojit vnitřní a vnější prožitek do nové formy. Výsledkem je roztřídění kreativity a lepší napojení se na vlastní vedení a zdroj síly, schopnost lépe pojmenovat to, co nás dělá šťastnými, co nás naplňuje a co naopak ne. Velkým bonusem je sebepoznání a chápaní vzorců chování.Jana Jánová

Jana Jánová, business coach, práce se strachy a limity, práce s energií.

Jsem profesionální koučka a mentorka odvážných žen, které se nebojí snít a plnit si své sny. Vystudovala jsem koučovací akademii Život jako hra a od roku 2019 se zaměřuji především na online podnikání. Od roku 2021 jsem začala koučovat podnikatelky v programu business mentorky Poliny Ševčíkové Vystřel svůj business do nebes a následně Gentle leaders, natáčím podcast Srdeční záležitosti, ve kterém si s úspěšnými online podnikatelkami povídáme o jejich srdcovém podnikání. Kromě jiného jsem maminkou 3 dětí, manželkou a miluju dobrodružství v životě na filmovém plátně i v knihách.

 

WORKSHOP: Tvoje energie – základ úspěšného podnikání.


Kristýna

Maková

Obsahová specialistka, copywriterka, editorka a turistická průvodkyně. 


Pracuju s energií slov. Ladím texty tak, aby byly srozumitelné a vyjadřovaly to, co je potřeba. Ať už jsou to texty prodejní, mají vzdělávat nebo slouží k tomu prostě sdílet nebo informovat. Umím se naladit na autentickou stránku klientů a tvořit pro ně obsahové strategie, také jim radit s prací s obsahem, včetně smysluplné recyklace nebo monetizace.

Čas od času spolupracuju na nějaké krásné knížce. Konzultuji. Realizuji. Lektoruji kurzy a webináře. Jsem autorkou on-line programů.

Miluji život, cesty, hudbu, chutě, zvuky, vůně, poznávání, filmy v originálním znění a hlasy Jana Třísky a Miroslava Moravce ve filmech s Belmondem. Jsem ráda v přítomnosti knížek, i když je někdy víc očichávám nebo si spíš užívám jejich přítomnost, než že je čtu. I když něco čtu stále a pořád. Texty, komunikace a příběhy, to je moje.

 

Přednáška: Obsahová recyklace jako smysluplná a obohacující práce s obsahem.

WORKSHOP 1: Obsahová recyklace

Smysluplná a obohacující práce s obsahem jako ekologický přístup respektující vaši tvůrčí a realizační energii. 

WORKSHOP 2: Autentická obsahová strategie

Základy autentické obsahové strategie, aneb jak může být se mnou v souladu to, co tvořím a pro koho to tvořím.


Michal Ševčík

Specialista digitálního marketingu

Partner & CMO ve společnosti MarketingPPCPřednáška: Základy SEO, které zvládnete ihned sami aplikovat.


Přestože se jedná o poměrně širokou disciplínu, jednoduše a srozumitelně se seznámíte se základními kroky a principy, které pomohou zvýšit organickou návštěvnost a vylepšit pozice ve vyhledávání tvého webu.

Jedinečný zážitek, relax a prezentace tvořená v lehkosti, ve společnosti inspirativních a přátelských lidí.

Co zažiješ a co si odneseš:

Hodnotné know how

Vlastní pořízené fotografie, gify, reelsy, krátká videa

Nejmíň 2 VIP workshopy s vybraným expertem

Atmosféru neopakovatelného

Osobní setkání a rozhovory s úspěšnými podnikateli

Návody na aplikace a programy

Technické zázemí

Networking

Relax, vizualizace

Jóga, tanec a meditace

Tvorba foto pozadí

Živá hudba u ohně

Hodnotný obrazový a video obsah pro tvé podnikání

Bližší informacePojď tvořit a intenzivně realizovat své vize! Zažij explozi kreativní energie! Přidej se k nám!


KROK 01

Vem si své místo na BOOT CAMPU.

Tato investice do intenzivního programu, kde v průběhu týdne dostaneš nedocenitelné informace a know how, je místem, kde se budou dít zázraky. Kde se potkáš s profesionály z online podnikání. Kde poznáš nové možnosti, nové lidí a spolupráce. Vem si své místo a nech se rozmazlovat, relaxuj, nabírej sílu a inspiraci. To vše a mnohem víc tě čeká, když si koupíš TÝDEN V JINÉ REALITĚ!

KROK 02

Promysli si, který z nabízených workshopů ti doplní nejlépe tvoji podnikatelskou skládačku. Program je nabitý k prasknutí. Vybírej s rozvahou. Workshopy mají omezený počet účastníků. A pokud budeš na workshopu, neboj se, nepřijdeš o hlavní program. Vždy to bude časově tak, aby jsi o nic nepřišla. Vzácní hosté tam budou v průběhu celého pobytu, aspoň ti kteří budou moct a je jich většina. Blízká setkání budou proto k dispozici po celou dobu či už po společné józe, tanci, nebo u neformálních debat u ohně.

Krok 03

Promysli si, co by jsi potřebovala, aby z pobytu vzešlo. Ja ti můžu na místě vymýšlet nápady, jak tvoji vizi zrealizovat. Ale není v mé moci, ani nikoho jiného, vymyslet za tebe vše. Vizi a představu k čemu tento Boot Camp potřebuješ, by jsi měla mít ty sama.

Pokud si nejsi jistá, můžeme si zavolat a povím ti, zda je tento Boot Camp pro tebe.

Pokud se rozhodneš jít do toho s námi a jsi připravena na raketový vzestup, tak už víc neváhej a připrav si i technické zázemí. Budete mít k dispozici foto a video techniku, ale aspoň nějaký přístroj, se kterým budeš doma pokračovat ve tvoření, si přines. Naučíš se s ním, co nejlépe pracovat a doma pak budeš jen jednodušše pokračovat.

Časté dotazy:

Co budu potřebovat?


Program připravuji tak, aby se na každého dostalo a mohla jsi tvořit s profi technikou a teamem odborníků. Budete rozděleni do 4 skupin po 5 s jedním nebo dvěma odborníky. Protože se budeš chtít sama natáčet a tvořit, nezapomeň si vzít svoji techniku aby jsi se naučila používat to, co máš k dispozici i po skončení pobytu. Tak ti budu umět lépe pomoct. Pokud si budeš chtít stříhat a upravovat své fotografie a videa doporučuji si vzít vlastní notebook.

DOPORUČUJI SI VZÍT VLASTNÍ FOTO/VIDEO TECHNIKU, MOBIL A NOTEBOOK. Případně rekvizity, oblečení a doplňky, které vystihují tvé podnikání.

Jak je to s workshopy?


V ceně celého programu máš 2 workshopy se specialistou a vzácným hostem. Dle tvého výběru a co zrovna potřebuješ pro rozvoj svého podnikání. Speciální host se ti bude věnovat v půběhu intenzivního workshopu.
Seznam workshopů je zde. Vybírej tak, aby jsi se nezahltila, aby jsi si i odpočinula a měla čas na kreativní tvorbu a realizaci.
Workshopy jsou intenzivní a proto mají omezený počet míst.
Proto vybírej tak, aby ti celý Boot Camp dal hodnotné poznatky a měla jsi čas na vlastní tvorbu.
Pokud tě zajímá víc workshopů je možné si dokoupit každý další za 3500 Kč. Stačí mi napsat do formuláře, který zašlu po tvém přihlášení, o který workshop máš zájem.

Jak dlouho bude trvat Boot Camp?


Boot Camp je živé setkání lidí a bude trvat od 12. 5. do 17. 5. 2022. Týden intenzivního tvoření ve společnosti inspirativních lidí, kteří se přišli podělit o své zkušenosti a dovednosti. Osobní setkání a networking v průběhu 5 dní.
Jaký bude program?


Program celého Boot Campu připravuji tak, aby jsi se dozvěděla, co možná nejvíc, efektivně o tvorbě audio vizuálních děl. Ukážu ti, jak pracovat se světlem, jak tvořit autoportréty, reelsy, gify, video příspěvky, dokonce i samotný kurz si budeš moct natočit, pokud se na to dostatečně předem připravíš. O této možnosti vám ještě včas řeknu.
Mimo hlavní program, který je se mnou a mým teamem fotografů a tvůrců, dostaneš přednášky z oblasti online podnikání od úspěšných podnikatelů. Neformální část programu bude v duchu zábavy, ale i odpočinku a relaxace. Živá hudba u ohně, večerní debaty u sklenky dobrého vína, noční focení se světelnými efekty, tvorba obsahu, tvorba vlastního foto a video pozadí, workshopy dle tvého výběru. Ranní jóga, vizualizace, a šamanský tanec.
Jak budeme bydlet?


Ubytování je na krásné rodinné farmě Kalhov nedaleko Humpolce. Pokoje jsou po dvou nebo po třech. Proto se ještě společně zkontaktujeme a ubytování dořešíme. Bude vytvořena podpůrná skupina a mailová komunikace.
Myslím si ale, že mít parťáka i na pokoji dodává celému pobytu přátelštější ráz.

Boot Camp Týden v jiné realitě

od 12. 5. 2022 do 17. 5. 2022

V ceně pobytu

intenzivní program,

2 workshopy,

polopenze, ubytování

44 000 Kč

BUĎME VE SPOJENÍ

Kde mě můžeš potkat

Působím v Praze, ve středních Čechách a v Košicích na Slovensku. Také se můžeme vidět online.

Sleduj mně

Vstup do skupiny, sleduj mě na Instagramu, Pinterestu, přidej se k ženám, které tvoří svůj svět!

Zeptej se

MgA. Katarína Brič

Vizuální výtvarnice, autorka projektu

katarinabric@zenavobraze.cz